GIST Intelligence v kosmetickém průmyslu

27. 3. 2017

Společnost Alphaduct, a.s. Praha, mateřská společnost kosmetické firmy Dermacol, a.s. zahajuje implementaci systému GIST Intelligence. Rozsah řešení vychází ze zpracovaného implementačního projektu a v 1. etapě bude realizován modul Ekonomika.

Zdrojová data budou využita z informačního systému Helios Green.

Mezi hlavní cíle patří:

 

O společnostech Alphaduct a Dermacol

Společnost Alphaduct je českou společností, která zajišťuje vybrané manažerské služby (HR, ICT, Office Management, finanční řízení, ...) pro firmy jako je AXIGON, Dermacol, Mediaresearch a další.

Česká společnost Dermacol má svůj prvopočátek ve Filmstudiu Barrandov v Praze na počátku 60. let. Velmi brzy se spojili odborníci z filmových studií s dermatology z Ústavu lékařské kosmetiky v Praze. Od začátku to byla velmi úspěšná spolupráce mezi specialisty v kosmetice postavené na lékařských principech a experty na filmový make-up. V té době byl uveden krycí make-up Dermacol – jeden z prvních v Evropě a na světě vůbec. Licence na něj se podařila v roce 1969 prodat až do Hollywoodu.

V současnosti si Dermacol udržuje svou dynamiku a kromě evropských států se jejími výrobky můžete setkat také v USA, Kanadě, Austrálii a moha zemích Středního i Blízkého Východu.

Společnost zaměstnává zhruba 80 zaměstnanců a její roční obrat činí 400 milionů Kč.

Více informací získáte na www.dermacol.cz.

NAŠI ZÁKAZNÍCI:
>