Úvod   Aktuality   Budoucnost je GIST Controlling

Budoucnost je GIST Controlling

28. 4. 2005

Jan Sladek
Jan Sladek Admin

Vážení zákazníci, vážení obchodní přátelé,
dovolujeme si Vás informovat o rozhodnutí změnit název controllingového systému MERIT, který od 1. května 2005 bude dále nabízen a distribuován jako GIST Controlling. Hlavním důvodem tohoto kroku je fakt, že portfolio řešení (controllingové systémy, manažerské portály, datové sklady, ...) společnosti GIST se rozrostlo, a proto celou naši nabídku integrujeme do rodiny GIST Business Intelligence řešení. Jedním z logických kroků je právě výše uvedená změna.

Těšíme se, že budete dále oceňovat přínosy využívání systému GIST Controlling, který je jedním z leaderů na českém a slovenském trhu. Věříme, že spojení slov GIST a controlling Vám dále zvýší Vaši schopnost řídit dosahování Vašich ekonomických cílů.

Vážení zákazníci, vážení obchodní přátelé, dovolujeme si Vás informovat o rozhodnutí změnit název controllingového systému MERIT, který od 1. května 2005 bude dále nabízen a distribuován jako GIST Controlling.
Buďte v obraze
Chcete mít přehled o nových článcích, přednáškách, akcích a dalších novinkách? Svěřte nám svůj e-mail,
a vždy, když se bude dít něco zajímavého, dáme vám vědět.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o cookies OK