Ušetřete čas při získávání potřebných informací

Se správně využitými nástroji BI ušetříte spoustu neproduktivního času na získání potřebných informací a budete se moci soustředit na jejich hlubší analýzu.

Oddělte podstatu od balastu
Správné využití BI vám pomůže zaměřit se na analýzu podstatných jevů a zefektivní tak vaše rozhodování.

BI + controlling
Jako jedni z mála na trhu propojujeme metody BI a controllingu.

Rychlá implementace
Díky zkušenostem a speciálním nástrojům dosahujeme při realizaci mimořádné efektivity.

Business Intelligence (BI) nástroje automatizují sběr dat ze všech informačních zdrojů a jejich uložení do optimalizovaných struktur datového skladu. Usnadňují také tvorbu reportů a analýz, takže pak můžete více času věnovat samotnému hodnocení získaných informací.

V GIST zajistíme kompletní Business Intelligence řešení od datového skladu až po reporting. Vše v nástrojích společnosti Microsoft jako SQL Server či Power BI.

Nástroje Microsoft jsme integrovali rovněž do našeho vlastního softwarového produktu s názvem GIST Intelligence. Ten je mezi BI řešeními unikátní svojí komplexní podporou controllingu.

Business Intelligence

Pružná implementace BI a využití věcných znalostí

Ačkoli zavedení BI není triviální záležitost, dokážeme ho zrealizovat velmi efektivně. Kromě toho, že se můžeme opřít o letité zkušenosti získané na stovkách projektů, využíváme také námi vyvinuté nástroje, které část naší práce automatizují a urychlují.

Velký význam pro náš přístup k BI má zapojení věcných znalostí, zejména controllingových. BI může sbírat data ze všech zdrojů, ale množství dat samo o sobě nestačí, důležitá je jejich interpretace. Právě až věcné znalosti umožňují správně transformovat data v potřebné informace, které se stanou smysluplným podkladem pro analýzy, hodnocení a praktická opatření. 

"Manažeři nepotřebují žádná školení. Své informace naleznou aktuální a snadno dostupné v e-mailu nebo na reportingovém portálu. Systém jim nabídne jen důležité podklady pro kontrolu a rozhodování, ale pokud se jim nějaká hodnota nelíbí, mohou plynule začít analyzovat podrobnosti – a to až do úplného detailu ke skutečným příčinám."

Gabriela Hlisníková

Filip Ježek
produktový ředitel

Vivantis

GIST dlouhodobě k naší spokojenosti využíváme jako základní nástroj pro obchodní reporting. Dává nám mj. včasné a relevantní informace o tom, odkud plynou tržby a s jakými maržemi.

Ing. Petr Moučka PhD.
finanční ředitel

Jip

S pomocí datového skladu od GIST, dokážeme efektivně a uživatelsky přívětivě zpracovávat data ze všech našich provozoven a rychle se rozhodovat.

Filip Živný
vedoucí IT

Business Intelligence nástroje implementujeme už více než 25 let.

Staráme se o stovky zákazníků užívajících naše řešení. Ve všech oblastech výroby, obchodu, služeb, utilit i veřejné správy. Přesvědčte se o tom prostřednictvím našich Referencí.

Business Intelligence

Máte zájem o audit BI podpory TOP managementu vaší společnosti?

Pošlete nám email

Ozvěte se nám

Chcete dostat controlling na vyšší úroveň? Domluvte si nezávaznou konzultaci.
+420 495 809 327
Rádi s Vámi probereme detaily, poradíme, kde začít. Zanechte nám kontakt, brzy se Vám ozveme.
Buďte v obraze
Chcete mít přehled o nových článcích, přednáškách, akcích a dalších novinkách? Svěřte nám svůj e-mail,
a vždy, když se bude dít něco zajímavého, dáme vám vědět.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o cookies OK