Spojení funkčností reportingu, plánování a controllingu

Unikátní vlastnosti a schopnosti systému formovaly reálné potřeby našich uživatelů ze stovek projektů. Díky nim GIST Intelligence obsahuje vše, co potřebujete k získání těch pravých informací pro úspěšné řízení firmy. Přesvědčte se sami.

Sdílení informací

Zajistíme, aby každý manažer věděl, kde najde správný report.

Reportingový portál a reportingová mapa

Poskytněte příjemcům reportů jedno místo, kde bez hledání najdou své reporty.

V GIST Intelligence používáme Reportingové mapy. Je to způsob, jak zpřístupňujeme reporty uživatelům tak, aby vnímali vazby mezi nimi a tedy i souvislosti v rámci podniku. Navíc vypadají velmi dobře. V reportingové mapě mohou být nejen reporty, ale i hodnoty ukazatelů anebo názorné grafy.  A to je jen jedna z možností, jak zpřístupnit reporty. Mohou být také publikovány v rámci SharePoint Online nebo na jiném místě, na které jste zvyklí.

Strukturované úložiště

O své reporty se nemusíte bát. Jsou součástí systému, se zabezpečeným přístupem a zálohovány.

Reporty jsou po datech to nejdůležitější, co v systému máme. Proto se o ně v GIST Intelligence dobře staráme. Ve strukturovaném úložišti je místo nejen pro oficiální reporting, ale i pro soukromé a pracovní reporty. Na jednom místě také velmi snadno řídíte přístup k reportům. Reporty jsou také zálohovány stejně jako celý zbytek řešení. 

Distribuce reportů a informací

Zásobujte manažery informacemi. Reporty i hodnoty ukazatelů doručí GI třeba do e-mailu.

Manažeři potřebují mít informace vždy, když je potřebují. Pokud pravidelně očekáváte informace, může vám je systém doručit do vašeho mailu. Jak pravidelný reporting a hodnoty sledovaných ukazatelů tak upozornění na nalezené výjimky.

Mobilní přístup

Zobrazte si své reporty kdykoli a kdekoli na tabletu i mobilu.

Informace musí být snadno dostupné kdykoli a odkudkoli, na tabletu i v mobilu. Interaktivní dashboardy nebo sestavy vám poskytnou přehled o situaci nebo podklady pro aktuální rozhodování.

Sdílení informací Reporting, analýzy a hodnocení Controllingové procesy pod kontrolou Plánování, forecasting a modelování Controllingové transformace Nástroj pro budoucnost
Chcete dostat controlling na vyšší úroveň? Domluvte si nezávaznou konzultaci.
+420 495 809 327

Rádi s Vámi probereme detaily, poradíme, kde začít. Zanechte nám kontakt, brzy se Vám ozveme.
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o cookies OK