Naše aplikace využívají desítky vodárenských společností

Při vývoji softwaru na míru pokládáme za klíčové důkladně porozumět podnikání našich zákazníků. Jako příklad úspěšné synergie mezi řemeslně dobře zvládnutým IT a hlubokou znalostí oboru můžeme uvést vodárenský průmysl. V tomto segmentu se pohybujeme mnoho let a za tu dobu jsme vytvořili několik desítek aplikací na míru. A řadu jich realizujeme právě teď.

Desítky realizací
Pro vodárenství jsme vyvinuli už několik desítek aplikací na míru.

Významné reference
Spolupracujeme s největšími společnostmi v oboru, ale i menšími firmami.

Skutečné potřeby
Voda surová, technologická, pitná, odpadní, VUME, VUPE… Zná tohle váš ERP systém?

Pracujeme pro největší vodárenské skupiny jako je VEOLIA, ENERGIE AG., FCC,  ale i pro menší samostatné společnosti, jako jsou Vodovody a kanalizace Pardubice, Vodárny Kladno – Mělník, CHEVAK a další. Vyjádření našich zákazníků naleznete v referencích v sekci utilit.

 

Aplikace šité na míru vodárenství

Náš software řeší věci, které vodárenské společnosti skutečně potřebují. Zpracováváme data z průtokoměrů, vodoměrů, elektroměrů, plynoměrů a dalších čidel a měřidel. Víme, jak se liší voda surová, technologická, pitná, odpadní a další. Víme, jak kalkulovat náklady na vodu předanou. Počítáme dohadné položky spotřeby elektřiny na provozních objektech. Eskalujeme překročení mezních hodnot rozborů na vypouštěných vodách.  Automatizujeme výkazy VUME a VUPE.

Podívejte se na příklady řešení, naleznete v nich mnoho případů právě z vodárenství. Všechny mají jasně definovaný užitek.

Software pro vodárenství

 

Přizpůsobíme se specifikům vašeho podnikání

Máte obavy, že jsou vaše firemní procesy natolik specifické, že se do žádného softwaru nedají vměstnat? Ukážeme vám, že v GIST Aplikaci je možné prakticky vše. Řešení pro jednotlivé oblasti z oboru vodárenství lze individuálně rozvíjet na základě konkrétních požadavků a vyvinout je přesně na míru vašim potřebám.

 

Využijte již hotových řešení

Naše zkušenost říká, že i menší vodárenské společnosti mají stejné problémy a potřeby jako ty velké, pouze v menším rozsahu. Dovolit si software na míru ale i tak nemusí být problém. Vaše požadavky můžeme implementovat do již vyvinutých řešení a pouze je tak doladit, aby zapadla do procesů Vaší společnosti. Taková implementace pak vychází cenově i časově mnohem příznivěji.

 

Nabízíme také možnost pronájmu softwaru

Náš software si nemusíte pouze kupovat. Aplikace si můžete pronajmout a financovat je z provozních prostředků. V tom případě jsme schopni zajistit i HW SW prostředí ve vhodném cloudu.

"Významnou předností našeho softwaru pro vodárenství je, že  ho vyvíjíme  na platformě GIST Aplikace. Ta umožňuje soustředit všechny dílčí  agendy do jediného uživatelsky příjemného prostředí, které má ve všech svých částech jednotný vzhled, takže se vám bude dobře používat. Velkou výhodu také představuje datové propojení všech dílčích aplikací, takže veškerá data stačí zadat vždy jen jednou."

Gabriela Hlisníková

Jaroslav Jindra
manažer GIST Aplikace

Čevak

Rád bych poděkoval společnosti GIST s.r.o. za výbornou spolupráci, která začala již v roce 2012. Oceňuji otevřený přístup a praktické znalosti na vysoké odborné úrovni. Vše běželo dle nastaveného harmonogramu, a i přes časté legislativní a technické změny máme k dispozici sofistikovaný systém sběru a zpracování našich technických dat, se kterým pracuje více jak stovka pracovníků ČEVAK.

Miroslav Benda
projektový manažer

VAS

Se spoluprací se společností GIST jsme velmi spokojeni. Oceňujeme nejen moderní a progresivní přístup, ale hlavně jejich odborné znalosti a přístup analytiků. Kolegové ze společnosti GIST se vždy prezentovali jako profesionálové a kladli velký důraz na kvalitu výstupů a uživatelskou přívětivost vyvíjeného řešení. Jakékoliv další požadavky a podněty uživatelů byly vždy akceptovány a zapracovány do systémů.

Ing. Karel Fuchs
ředitel divize Žďár nad Sázavou

Máte zájem umocnit svou jedinečnost softwarem na míru?

Pošlete nám email

Ozvěte se nám

Svěřte nám své požadavky na software na míru.
+420 495 809 327
Rádi s Vámi probereme detaily, poradíme, kde začít. Zanechte nám kontakt, brzy se Vám ozveme.
Buďte v obraze
Chcete mít přehled o nových článcích, přednáškách, akcích a dalších novinkách? Svěřte nám svůj e-mail,
a vždy, když se bude dít něco zajímavého, dáme vám vědět.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o cookies OK