Platforma, díky níž dokážeme vyvinout software na míru za přívětivou cenu

Chceme, aby od nás každý zákazník dostal přesně takový software, jaký potřebuje. Bez kompromisů a nutnosti přizpůsobovat se mu. Ale zároveň musí být jeho vývoj co nejlevnější.

Poměr ceny a výkonu
Software plně přizpůsobený vašim procesům dokážeme vyvinout za příznivou cenu.

Věcné  znalosti
Při vývoji softwaru se opíráme o důkladné věcné znalosti daného oboru.

Jednotné prostředí
Platforma GIST Aplikace nabízí intuitivní  prostředí pro všechny dílčí agendy.

Inspirovali jsme se v automobilovém průmyslu :). Vyvinuli jsme jednotnou platformu a všechna naše řešení používají na stejné problémy stejné komponenty. Vlastně jsme na tom lépe než výrobci aut. Nám stačí každou komponentu vyrobit pouze jednou a můžeme ji využít v mnoha řešeních pro všechny zákazníky. Ale finální výrobek, výsledný software, je vždy tak specifický, jak jedinečné jsou vaše procesy.

GIST Aplikace je jeden koncept, jedna platforma, ale v žádném případě krabicový software. Každé řešení je vždy na míru vašim požadavkům.

GIST Aplikace

Na znalosti oboru (nám) záleží

Vyvíjet na míru znamená porozumět problému v kontextu konkrétního oboru a společnosti. Proto nám záleží na segmentových znalostech, proto se snažíme maximálně sdílet zkušenosti zákazníků ze stejného oboru.

Asi nejdále jsme v akumulaci know-how z jednoho odvětví dospěli v případě vodárenství – o konkrétních zakázkách si můžete udělat představu z našich referencí. Se stejnou důkladností se pustíme do porozumění i vašemu oboru. Pokud nám s tím pomůžete, rádi se s vámi podělíme o úspěch při opakované realizaci vašeho řešení.

 

Sdílená data, jednotné prostředí, uživatelský komfort

Také to znáte? Máte řadu jednoúčelových aplikací a narážíte na to, že stejné číselníky nejsou ve všech úplně stejné, že musíte data z jedné aplikace opisovat do druhé, že se musíte učit několik způsobů ovládání. Ano, je možné si pořídit „jednotný“ SAP, ale pro řadu z nás je to trochu moc drahé a trochu moc svazující prostředí.

Účetnictví Vám nedodáme, ale skoro všechny ostatní agendy můžete mít v jedné GIST Aplikaci. Do ní se data zadávají pouze jednou a data z účetního systému si automatizovaně napojíme. Aplikace se ovládá ve všech agendách jednotným intuitivním způsobem a poskytuje komfortní uživatelské prostředí pro každého uživatele.

Nevíte, zda potřebujete ERP, CRM, HRM, BPM, EAM, DMS, GIS nebo BI? Desktop nebo web? Nevadí.

Jednotná platforma GIST Aplikace má multifunkční charakter. Spojuje prvky typické pro datové sklady, procesní aplikace, technické aplikace, dokument management systém, geografické informační systémy, reportingové BI aplikace ad. Na názvu nezáleží, rozhodující je požadovaná funkčnost.

Využití nejmodernějších technologií nám umožňuje snadno kombinovat desktopové, webové nebo mobilní prostředí podle toho, kde je jejich využití nejvhodnější.

 

Inspirujte se realizovaným řešením

GIST Aplikacemi jsme přispěli k řešení už řady unikátních požadavků v různých typech organizací – od malých po ty největší. Existují přitom určité typické oblasti, které naši zákazníci potřebují opakovaně softwarově podchytit. Často například řešíme evidence údržbových a investičních zakázek, správu majetku nebo sběr, zpracování a vizualizaci technických, výrobních či provozních dat. Ale to je jen malá podmnožina realizovaných řešení.

„GIST Aplikace zrychlují procesy, konsolidují data a zpříjemňují uživatelský zážitek. GIST Aplikace je jednotné softwarové prostředí, ale nikoliv krabicový software. V jeho rámci jsme pod jednou hlavičkou vytvořili řadu individuálních řešení se specifickou funkcionalitou, a to v několika oborech. Nejvíce projektů máme u vodárenských podniků – důkladné porozumění tomuto oboru je na výsledku znát. Stejně detailně budeme rozumět i vám.“

Jaroslav Jindra

Jaroslav Jindra
manažer GIST Aplikace

EOP

GIST pro nás vyvinul několik dlouhodobě provozovaných SW aplikací. Zejména plánování nákladů interních zakázek a manažerský portál si jejich uživatelé velmi pochvalují. Oceňujeme, že GIST promítá naše požadavky i do vývoje GIST Intelligence.

Ing. Jiří Kotyza
vedoucí útvaru informačních technologií

VAK

Chtěl bych touto cestou poděkovat a ocenit profesionální přístup pracovníků GIST po odborné i organizační stránce při realizaci našich projektů – zakázek. Speciálně bych chtěl poděkovat týmu „GA“, který se nám věnoval od návrhu řešení až po výsledné hodnocení.

Ing. Jiří Šolc
ředitel společnosti

Máte zájem umocnit svou jedinečnost softwarem na míru?

Pošlete nám email

Ozvěte se nám

Svěřte nám své požadavky na software na míru.
+420 495 809 327
Rádi s Vámi probereme detaily, poradíme, kde začít. Zanechte nám kontakt, brzy se Vám ozveme.
Buďte v obraze
Chcete mít přehled o nových článcích, přednáškách, akcích a dalších novinkách? Svěřte nám svůj e-mail,
a vždy, když se bude dít něco zajímavého, dáme vám vědět.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o cookies OK