Zaměstnanci od nás neodchází. Protože rosteme, potřebujeme posily

Na českém trhu působíme už 27 let. Za tu dobu jsme zrealizovali 600+ projektů pro významné klienty z České i Slovenské republiky. Tvoříme stabilní tým interních zaměstnanců. Aktuálně je nás necelá stovka. Chováme se k sobě s respektem, otevřeností a vstřícností, což je spolu se zajímavou a dobře ohodnocenou prací hlavní důvod nízké fluktuace v našem kolektivu. Nechcete se k nám připojit?

Na trhu od roku 1994
Za tři dekády existence jsme vybudovali stabilní společnost s perfektním zázemím pro všechny zaměstnance.

Přátelská atmosféra
Naším cílem je, abyste se do práce těšili. Proto pečujeme o to, aby u nás vládla dobrá nálada a vzájemný respekt mezi kolegy.

Zajímavé projekty
Pracujeme na zakázkách pro významné firmy i státní správu. Získáte příležitost uplatnit své nadání a naučit se spoustu nových věcí.

Kariéra

Jak to u nás funguje

Sídlíme v centru Hradce Králové ve vlastní budově, jejíž interiér získal čestné uznání Grand Prix udělované Obcí architektů – takže se můžete těšit na opravdu příjemné a inspirativní prostředí.

Na seznámení se s fungováním firmy i náplní své práce budete mít dost času a dostanete i svého „mentora”, který vás provede všemi úskalími. Nejčastěji hledáme programátory (NET, Java, Informix), IT analytiky a konzultanty se zaměřením na BI a controlling. A dáváme šanci jak zkušeným profesionálům, tak studentům či absolventů, kteří u nás mohou nastartovat svou kariéru.

 

Co se u nás děje, když zrovna nepracujeme najdete v sekci "ze života GIST".

GIST

Jaké konkrétní pozice u nás najdete

Konzultant (BI, controlling)

Vyznáte se v BI a controllingu a zároveň dokážete snadno porozumět tomu, co vlastně zákazníci potřebují? Je-li vaší silnou stránkou schopnost identifikovat problémy, najít pro ně vhodná softwarová řešení a toužíte po tom své dovednosti dále rozvíjet, pak potřebujeme ve svém týmu právě vás.

Mám zájem

„Neznám jinou, natolik pestrou práci, jako je být konzultantem BI. Do GISTu jsem přišel s tříletou praxí v oboru a touhou najít nové výzvy a impulsy. Už první týdny mě přesvědčily o tom, že to byla dobrá volba.


Filip Ježek produktový ředitel 
Filip Ježek

Implementační programátor BI

Buďte tím, kdo proměňuje potřeby našich zákazníků v jejich funkční softwarové řešení. Ve spolupráci s našimi konzultanty budete zodpovídat za celou implementaci. Máte-li tedy vyšší znalost SQL a k tomu i analytické a logické myšlení, pak se nám neváhejte ozvat.

Mám zájem

„Pro mě byla tato pozice startem v mé pracovní kariéře. GIST mě nijak neomezoval v rozvoji, a tak jsem dostal příležitost jak ve vývoji, tak v projektech s komplexním řešením u velkých zákazníků. Dnes už jsem na pozici projektového ředitele a hlídám, aby všechny projekty plnily zákazníkem definované cíle.


Robert Panoch projektový ředitel 
Robert Panoch

IT analytik ADIS

Analyzujete rádi procesy, požadavky a potřeby zákazníků, máte dobré analytické myšlení? Můžete být součástí týmu, který vyvíjí jeden z nejdůležitějších systémů pro veřejnou správu - daňový informační systém. Uživateli systému jsou jak státní úředníci, tak prostřednictvím Portálu MOJE daně to může být většina z nás.

Mám zájem

„Možnost podílet se na vývoji významného informačního systému, jakým ADIS bezesporu je, mi přináší pocit uspokojení a hrdosti. Práce navíc nikdy nezevšední, každý dílčí projekt je odlišný a nabízí příležitost významně prohloubit všechny mé schopnosti a dovednosti.“


Evžen Molnár vedouci analytik daňových aplikací
Evžen Molnár

IT analytik GIST Aplikací

Máte zkušenosti s návrhy řešení na základě business požadavků zákazníka? Máte dobré analytické myšlení? Jste komunikativní? Umíte připravit analytickou dokumentaci, které porozumí vývojář i zákazník? Pak pro vás máme místo v rostoucím GA týmu, který vyvíjí software “na míru”.

Mám zájem

„Pozice analytika GIST Aplikací mi dala prostor pro seberealizaci a kreativitu. Setkávám se s velkou řadou zákazníků, s jejich problémy a pomáhám jim je řešit a to mě na tom baví! Navíc každý projekt je “originál” a mám tak možnost se vždy něco nového dozvědět a přiučit. Podtrženo sečteno skvělou partou vývojářů…je to radost :) ”


Jaroslav Jindra manažer GIST Aplikací 
Jaroslav Jindra

IT analytik GIST Intelligence

Chcete spoluurčovat podobu nástroje, který používají stovky uživatelů? Máte analytické myšlení a jste kreativní? Zajímáte se o trendy ve zpracování a analýze dat? Pak by vás mohla zajímat práce v týmu, který vyvíjí BI s nejširší controllingovou podporou na trhu.

Mám zájem

„Práce analytika GIST Intelligence mi dává prostor promítnout své myšlenky do nástroje, který spokojeně využívají stovky zákazníků. GIST mi umožnil sbírat pracovní zkušenosti již během studia a jsem rád, že mohu být součástí tak skvělého kolektivu.” 

 

Martin Kohout

IT analytik GIST Intelligence


Programátor v .NET

Buďte tím, kdo se podílí na vývoji GIST Intelligence nebo GIST Aplikací. V našem týmu nejste pouhými kódéry. Ve spolupráci s analytiky a testery budete mít na starost tvorbu a údržbu našich komponent, návrh architektury aplikace a můžete se zapojit i do tvorby uživatelského zadání.

Mám zájem

„Práci v GISTu jsem si vybrala v době, kdy jsem už měla za sebou několik let praxe. Zaujala mě možnost seberealizace a bezprostřední kontakt s uživateli systému, který pomáhám rozvíjet.”

 

Jana Ježková

Vedoucí vývoje GIST Intelligence


Programátor v Java

Pojďte se stát naším novým Java programátorem pro ADIS. V týmu společně se zkušenými programátory a analytiky budete v čele vývoje aplikační architektury, ale můžete dostat prostor i u tvorby uživatelského rozhraní.

Mám zájem

„Být součástí programátorského týmu GISTu pro mě znamená volnost v seberealizaci v komplexním projektu, který má dlouholetou tradici, ale i přes svůj věk drží krok s novými trendy ve světě programování.”

 

Jakub Vlček

Programátor v Java


Programátor v Informix

Nepotřebujete programovat objektově? Podstatná část systému ADIS je napsána ve 4GL v Informixu a stále potřebujeme ty z vás, kteří jsou schopni v tomto prostředí pracovat. Jste to vy? Ozvěte se nám!

Mám zájem

„ V Informixu se dají dobře využít zkušenosti a rozvíjet existující projekty. Ve firmě s dlouhodobými zkušenostmi s prací na rozsáhlých databázových řešeních člověk ví, že dělá něco užitečného.“

 

Radovan Tesař

Programátor v Informix

 


Kariéra

Stáž v GISTu může být hodnotnou zkušeností, která může přerůst v dlouhodobou spolupráci. Jste-li studentem v oboru IT nebo ekonomika, máme pro Vás připraveny zajímavé příležitosti.

Ozvěte se nám

Je pro Vás práce v GISTu zajímavou příležitostí? Spojte se s námi!
+420 495 809 311
Buďte v obraze
Chcete mít přehled o nových článcích, přednáškách, akcích a dalších novinkách? Svěřte nám svůj e-mail,
a vždy, když se bude dít něco zajímavého, dáme vám vědět.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o cookies OK