Úvod   Aktuality   Ferona rozšiřuje GIST Controlling

Ferona rozšiřuje GIST Controlling

5. 5. 2009

Jan Sladek
Jan Sladek Admin

Realizace navazuje na první etapu řešení GIST Controllingu, která byla zaměřena na řízení prodeje a byla úspěšně dokončena. Došlo k zefektivnění procesu plánování prodeje a prohloubení hodnocení prodeje z různých pohledů s důrazem na vyhodnocování marží a analýzu odchylek.

Cílem GIST Controllingu v oblasti Nákupu a Zásob je především průběžné hodnocení nákupu vybraných položek dle dodavatelů a vliv kurzu, na sledování stavu a pohybu zásob a porovnání stavu zásob se stanovenými limity. Řešení pokrývá controllingové činnosti hodnocení, modelování, tvorbu forecastů a variantní sestavování plánů.

Ferona využívá jako provozní systém BPCS.

O společnosti Ferona

Ferona, a.s je obchodní společnost, která se zabývá nákupem, skladováním, úpravou a prodejem hutních výrobků, železářského sortimentu a neželezných kovů na bázi velkoobchodu.

Provozovny a odloučené provozy pokrývají celé území České republiky, což umožňuje přímý styk se zákazníkem, ať už se jedná o velkoodběratele či drobného zákazníka. Ferona, a.s. působí také na území Slovenska a Polska.

Akciová společnost Ferona nabízí bezkonkurenční šíři sortimentu i komplexnost poskytovaných služeb – dopravu na místo určení, dělení a úpravu materiálu, nákup pod jednou střechou.

Více o společnosti Ferona získáte na www.ferona.cz.

Ferona, a.s. Praha, zabývající se prodejem hutních a železářských výrobků se rozhodla pro další rozvoj controllingového informačního systému GIST Controlling pro oblast Nákupu a Zásob.
Buďte v obraze
Chcete mít přehled o nových článcích, přednáškách, akcích a dalších novinkách? Svěřte nám svůj e-mail,
a vždy, když se bude dít něco zajímavého, dáme vám vědět.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o cookies OK