Úvod   Aktuality   GIST Controlling pomáhá vážit si práce

GIST Controlling pomáhá vážit si práce

16. 7. 2012

Jan Sladek
Jan Sladek Admin
V této úvodní etapě je projekt zaměřen na oblast Ekonomika. Zdrojem dat je systém Altus Vario.
Hlavní přínosy projektu jsou:
O společnosti Amulet – chráněné dílny
Amulet - chráněné dílny s.r.o. je česká, dynamicky se rozvíjející společnost, která spolupracuje s předními dodavateli pro automobilový průmysl, výrobci hraček a dalšími zákazníky. Během více než desetileté historie si společnost vybudovala pevné a stabilní vazby s většinou ze svých zákazníků a odběratelů, na základě oboustranně prospěšných obchodních vztahů. Společnost vykonává své aktivity ve vlastním výrobním závodě a v provozech u svých odběratelů.
V současné době zaměstnává společnost více než 400 zaměstnanců, včetně zaměstnanců se zdravotním postižením (výrazně přes 60%). Kromě jasně definovaných prorůstových, obchodních cílů, patří zaměstnávání osob se zdravotním postižením také mezi důležité zájmy společnosti. V závislosti na dobrých hospodářských výsledcích nachází společnost další prostor pro zapojení osob se zdravotním postižením do pracovního procesu.
Více o společnosti Amulet – chráněné dílny získáte na www.amuletchd.cz
Společnost Amulet - chráněné dílny s.r.o. Náchod zahájila ve spolupráci se společností GIST implementaci systému GIST Controlling Rychlý Start.
Buďte v obraze
Chcete mít přehled o nových článcích, přednáškách, akcích a dalších novinkách? Svěřte nám svůj e-mail,
a vždy, když se bude dít něco zajímavého, dáme vám vědět.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o cookies OK