Úvod   Aktuality   Linaset posiluje řízení

Linaset posiluje řízení

21. 4. 2008

Jan Sladek
Jan Sladek Admin

Definice projektu je zaměřena především na:

O společnosti Linaset

Již 50 let uspokojuje Linaset potřeby zákazníků na domácím i zahraničním trhu v oblasti dodávek přesných technických výlisků z termosetů a termoplastů, a to zejména pro automobilový a elektrotechnický průmysl.

V současnosti dodává Linaset 17% pro automobilový průmysl, 38% pro elektroprůmysl, 31% pro domácí spotřebiče a 14% pro ostatní odvětví.

Tomu je podřízena investiční činnost firmy, na jejímž základě je vybavení firmy doplňováno špičkovými stroji a zařízeními. Linaset nabízí kompletní servis počínaje vývojem výlisku, přes nakreslení výkresové dokumentace a výrobu formy, až po dodávky jednotlivých výlisků, popř. smontovaných dílů.

Více o společnosti Linaset získáte na www.linaset.cz.

Akciová společnost Linaset Budišov nad Budišovkou zahájila projekt rozvoje manažerského systému řízení. Cílem je implementace ověřeného řešení GIST Controlling pro efektivní plánování, reporting, analýzy a návrh opatření. Jako zdroj dat slouží systém MS Dynamics AX.
Buďte v obraze
Chcete mít přehled o nových článcích, přednáškách, akcích a dalších novinkách? Svěřte nám svůj e-mail,
a vždy, když se bude dít něco zajímavého, dáme vám vědět.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o cookies OK