Úvod   Aktuality   Spolupracujeme s HT Solution

Spolupracujeme s HT Solution

2. 12. 2008

Jan Sladek
Jan Sladek Admin

Díky tomu dojde k rozšíření standardního ERP systému o široce pojatý nadstavbový manažerský a controllingový systém, zahrnující datový sklad, nástroj pro podporu plánování, reportingový systém a manažerský portál.

O společnosti HT Solution

HT Solution je mladou spoločnosťou. Je za ňou však 16-ročná história vývoja a implementácie podnikového informačného systému v HT Computers a neskôr v Siemense. Má zaujímavé portfólio zákazníkov. Tím ľudí v HT Solution sa snaží využiť svoje skúsenosti z množstva doteraz absolvovaných projektov získaných v rámci veľkej lokálnej spoločnosti a neskôr v nadnárodnej korporácii.

Víziou HT Solution je byť alternatívnym dodávateľom podnikových IS ku globálnym riešeniam. Alternatíva je založená na špičkovej technológii, ktorá je výsledkom mnohoročnej práce a nemalých investícií do vývoja produktu. Ďalej na skúsenosti realizačného tímu a schopnosti prispôsobiť riešenie špecifickým požiadavkám klienta. Na základe toho zákazníkovi poskytnúť vyššiu pridanú hodnotu dodávky.

Více o společnosti HT Solution získáte na www.htsolution.sk.

O společnosti GIST

GIST je tým zkušených poradců v oblasti rozvoje systému řízení, zejména v oblasti realizací controllingu podporovaných odborníky na informační technologie. Projekty jsou tak vždy realizovány jako dodávky komplexního funkčního řešení, při nichž dochází k efektivnímu spojení předávaných znalostí s důslednou realizací.

Společnosti HT Solution Bratislava a GIST se dohodly na partnerství, jehož cílem je integrace systému GIST Controlling s podnikovým informačním systémem eso/enterprise solution.
Buďte v obraze
Chcete mít přehled o nových článcích, přednáškách, akcích a dalších novinkách? Svěřte nám svůj e-mail,
a vždy, když se bude dít něco zajímavého, dáme vám vědět.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o cookies OK