Spojení funkčností reportingu, plánování a controllingu

Unikátní vlastnosti a schopnosti systému formovaly reálné potřeby našich uživatelů ze stovek projektů. Díky nim GIST Intelligence obsahuje vše, co potřebujete k získání těch pravých informací pro úspěšné řízení firmy. Přesvědčte se sami.

Controllingové procesy pod kontrolou

Důvěra ve správnost hodnot v reportech musí být neotřesitelná. 

Workflow

Vyvarujte se prostojů a koordinujte činnosti potřebné pro hladký průběh závěrky nebo plánování.

Pokud například na sestavení plánu spolupracujete s více kolegy, je dobrá koordinace nutná. V GIST Intelligence si můžete pracovní postupy namalovat a popsat do workflow. GI bude hlídat postup, upozorňovat na termíny, eskalovat. A když na něj přijde řada, samo provede vybrané akce.

Funkční systém

V GI vždy vidíte, že systém funguje, jak má. A pokud se náhodou něco zadrhne, hned se to dozvíte.

Důvěra v systém a informace v něm je nesmírně důležitá. V GIST Intelligence máte přehled o fungování všech součástí na jednom místě a kdyby se náhodou něco zadrhlo, systém vás o tom bude ihned informovat nebo rovnou nastartuje příslušné workflow.

Aktuální data

Aktualizace dat do GI probíhá automaticky. Nic vám ale nebrání jí spustit kdykoli to potřebujete.

O automatickou aktualizaci dat se stará systém a probíhá většinou v noci. Pokud ale potřebujete, například v období závěrky, mimořádně aktualizovat data, máte to v GIST Intelligence na jedno tlačítko.

Konzistentnost dat

Systém za vás zkontroluje správnost nastavení a informuje vás, pokud jsou vyžadovány nějaké akce.

Při každé aktualizaci dat systém zkontroluje nejen technickou správnost dat, ale také zda jsou data v pořádku věcně. Odhalí například nové účty, které je třeba namapovat do výkazů, nebo nové druhy účetních zápisů, pro které je potřeba upravit pravidla pro transformaci do manažerského výkazu. Na zjištěné problémy vás systém ihned upozorní.

Přístupová oprávnění

Udělujte povolení nebo zákazy, jak potřebujete. Nikdo neuvidí nebo nezmění data, která nesmí.

Definovat přístupová práva k datům lze až na nejnižší úroveň – středisek, zakázek, produktů, zákazníků, účtů, ale i hromadně na jejich skupiny. Uživatel s omezenými právy si pak tato data nevybere do reportu. Systém mu dokonce automaticky „skryje“ zakázaná data, pokud by si chtěl zobrazit report vytvořený uživatelem s vyššími právy.

Sdílení informací Reporting, analýzy a hodnocení Controllingové procesy pod kontrolou Plánování, forecasting a modelování Controllingové transformace Nástroj pro budoucnost
Buďte v obraze
Chcete mít přehled o nových článcích, přednáškách, akcích a dalších novinkách? Svěřte nám svůj e-mail,
a vždy, když se bude dít něco zajímavého, dáme vám vědět.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o cookies OK