Úvod   Aktuality   AIR ČENKOV zvolil controllingový systém

AIR ČENKOV zvolil controllingový systém

18. 11. 2013

Jan Sladek
Jan Sladek Admin
AIR ČENKOV se tak stává dalším z mnoha uživatelů.
Věcný rozsah projektu je zaměřen na oblast Finance, s cílem komplexně podpořit controllingové procesy plánování, hodnocení, analýzu odchylek až po návrhy opatření.
Hlavní důvody výběru nástroje Helios GIST Intelligence:
 
O společnosti AIR ČENKOV
Svým výrobním programem je společnost AIR ČENKOV v převážné míře orientována na výrobu a dodávky prvků pro finální výrobce z oblasti automobilového průmyslu, do zemědělské a traktorové techniky a do nákladních automobilů. Tuto skupinu výrobního programu tvoří konkrétně vývoj, výroba a dodávky elektromagnetických pneumatických ventilů a výroba montážních a obráběných prvků pro dieselové vstřikování, a také dílce pro moduly pasivní ochrany v automobilech. Historicky představuje určitý podíl produkce dodávek dílů a služeb do oblasti sedadel pro prostředky hromadné dopravy.
Více o společnosti AIR ČENKOV získáte na www.aircenkov.cz
Společnost AIR ČENKOV, a.s. podepsala smlouvu na implementaci systému Helios GIST Intelligence, tzn. controllingový a Business Intelligence nástroj integrovaný do Heliosu Orange.
Buďte v obraze
Chcete mít přehled o nových článcích, přednáškách, akcích a dalších novinkách? Svěřte nám svůj e-mail,
a vždy, když se bude dít něco zajímavého, dáme vám vědět.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o cookies OK