Úvod   Aktuality   CAC LEASING následuje ČSOB Leasing

CAC LEASING následuje ČSOB Leasing

16. 8. 2006

Jan Sladek
Jan Sladek Admin

Definovanými přínosy projektu jsou:

Řešení je postaveno na systému GIST Controlling, který je upraven pro specifika leasingového businessu a je dlouhodobě rutinně využíván společností ČSOB Leasing Praha a Bratislava. Projekt obsahuje jednotlivé oblasti zaměřené na Denní a měsíční informace o smlouvách, Analýzy předčasného ukončení, Riziko, Pohledávky, Výsledovku, Rozvrhy, Rozvahu, Ukazatele a Konsolidaci.

O společnosti CAC LEASING

Výší tržeb v hodnotě 12,376 mld. Kč potvrdila společnost CAC LEASING svoji významnou pozici mezi finančními firmami České republiky. Dle žebříčku CZECH TOP 100, který české společnosti hodnotí podle dosažených ekonomických ukazatelů, se společnost CAC LEASING zařadila na třetí místo v kategorii Finanční zprostředkovatelé a pomocné finanční instituce.

Žebříček 100 nejvýznamnějších firem České republiky každoročně sestavuje sdružení CZECH TOP 100 a podkladem pro jeho sestavení jsou ekonomické údaje za uplynulé finanční období.

Více o společnosti CAC LEASING získáte na www.cac.cz.

Společnost GIST zvítězila v náročném výběrovém řízení na dodávku controllingového manažerského informačního systému pro společnost CAC LEASING Praha. Cílem uvedené spolupráce je efektivní ekonomické řízení skupiny CAC LEASING v oblasti účetnictví, controllingu a reportingu.
Buďte v obraze
Chcete mít přehled o nových článcích, přednáškách, akcích a dalších novinkách? Svěřte nám svůj e-mail,
a vždy, když se bude dít něco zajímavého, dáme vám vědět.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o cookies OK