Úvod   Aktuality   CAC LEASING Slovakia, pomáháme řídit skupinu

CAC LEASING Slovakia, pomáháme řídit skupinu

14. 3. 2007

Jan Sladek
Jan Sladek Admin

Při realizaci tohoto projektu se vychází ze zkušeností probíhající implementace systému GIST Controlling ve společnosti CAC LEASING Praha, který je zaměřen na efektivní ekonomické řízení skupiny CAC LEASING v oblasti účetnictví, controllingu a reportingu.

Řešení je postaveno na manažerském systému GIST Controlling, který je modifikován pro specifika leasingového businessu a je dlouhodobě rutinně využíván společností ČSOB Leasing Praha a Bratislava. Projekt obsahuje jednotlivé funkční oblasti zaměřené na Denní a měsíční informace o smlouvách, Analýzy předčasného ukončení, Riziko, Pohledávky, Výsledovku, Rozvrhy, Rozvahu, Ukazatele, Konsolidaci, Úvěry, Provozní financování dealerů, Cash Flow a Pojištění.

O společnosti CAC LEASING Slovakia

CAC LEASING Slovakia je univerzální leasingovou společností se silným finančním zázemím. Poskytuje širokou škálu služeb zejména v oblasti leasingu automobilů a leasingu technologií a dopravních zařízení, leasingu nemovitostí, operativního leasingu.

Po uvedení leasingu nemovitostí a operativního leasingu automobilů se službami, tzv. „fleet managementu“ nastavila společnost CAC LEASING Slovakia nový formát univerzální leasingové společnosti a stala se novým benchmarkem pro ostatní bankovní leasingové společnosti. V současnosti má CAC LEASING Slovakia následující strukturu akcionářů:

Více o společnosti CAC LEASING Slovakia získáte na www.cacleasing.sk.

Společnost GIST potvrdila své vedoucí postavení na trhu nástrojů Business Intelligence orientovaných na controlling vítězstvím v náročném výběrovém řízení na dodávku controllingového manažerského informačního systému pro společnost CAC LEASING Slovakia Bratislava. Společnost GIST tak upevnila své dominantní postavení v segmentu leasingových společností v České a Slovenské republice.
Buďte v obraze
Chcete mít přehled o nových článcích, přednáškách, akcích a dalších novinkách? Svěřte nám svůj e-mail,
a vždy, když se bude dít něco zajímavého, dáme vám vědět.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o cookies OK