Úvod   Aktuality   CEDR GROUP do roku 2006 s GIST Controllingem

CEDR GROUP do roku 2006 s GIST Controllingem

5. 1. 2006

Jan Sladek
Jan Sladek Admin

K tomuto rozhodnutí přispěla diskuse konkrétních příkladů a zkušeností z obdobných projektů na semináři určeném pro uživatele systému Helios.IQ, který GIST pravidelně pořádá a jehož se jednatelé společnosti CEDR GROUP účastnili. Hlavním přínosem controllingové nadstavby pro obchodní společnost s 25 zaměstnanci je především podpora oblastí prodeje a ekonomiky tak, aby vedení společnosti mělo už nyní vždy a včas k dispozici potřebné informace pro svá rozhodnutí.

O společnosti CEDR GROUP

Společnost CEDR GROUP byla založena v roce 1995. Od roku 1998 se zabývá velkoobchodní činností s výhradním zastoupením firem HOFF Interieur (bytové doplňky, dekorace, dárky, sklo, keramika, proutěné zboží a mnoho dalšího) a NICI (líbivé a kvalitní plyšové hračky, školní potřeby a praktické věci pro děti a mládež). Společnost CEDR GROUP nabízí přes 7 500 druhů bytových a interiérových doplňků, dárků, dekorací, hraček a školních potřeb atd. z 26 zemí světa.

Více o společnosti CEDR GROUP získáte na www.cedrgroup.cz.

Management společnosti CEDR GROUP, s.r.o. Praha se rozhodl podpořit své úspěšné podnikání implementací přednastaveného řešení GIST Controlling pro LCS Helios.IQ.
Buďte v obraze
Chcete mít přehled o nových článcích, přednáškách, akcích a dalších novinkách? Svěřte nám svůj e-mail,
a vždy, když se bude dít něco zajímavého, dáme vám vědět.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o cookies OK