Úvod   Aktuality   CHS – partner světových Automotive firem

CHS – partner světových Automotive firem

20. 7. 2012

Jan Sladek
Jan Sladek Admin
Dodavatel, společnost GIST, zvítězila ve výběrovém řízení zaměřeném na "Analýzu potřeb zadavatele v oblasti controllingu a návrh jeho metodického rozvoje, dodávku controllingového informačního systému včetně jeho implementace". Zdrojem základních dat je systém VISUAL Manufacturing.
Kromě vysokých nároků na funkčnost systému v oblasti reportingu, jeho vizualizace, podpoře variantního plánování a forecastování byly hlavní cíle projektu směřovány do oblastí:
O společnosti Chropyňská strojírna
Chropyňská strojírna a.s. je ryze soukromou akciovou společností, která byla založena 3. 6. 1992. Chropyňská strojírna má dlouholeté zkušenosti ve strojírenské výrobě pro zpracovatelský průmysl. Firma vznikla privatizací bývalých divizí 07 a 08 Technoplastu Chropyně. Má tedy v oblasti strojírenské výroby dlouholeté zkušenosti.
V průběhu posledních 10 let činnosti firmy se výrobní aktivity začaly orientovat především na automobilový průmysl. Chropyňská strojírna se stala předním dodavatelem svařovacích, montážních a kontrolních přípravků, dopravníků a manipulátorů či jiných dílů a zařízení pro výrobní linky automobilových závodů. Od roku 2002 se Chropyňská strojírna postupně zařadila mezi přímé dodavatele do automobilového průmyslu, když realizovala postupně velké samostatné projekty v rámci výstavby částí svařovny pro AUDI Ingolstadt, BMW Oxford, Volkswagen Slovakia a Škodu Auto a.s. V roce 2007 byl realizován historicky první samostatný komplexní projekt zahrnující konstrukci, dodávku, montáž a uvedení do provozu kompletní svařovací linky na svařování podlahy modelu SUPERB B6. Díky strategickému mixu cena, kvalita, termín se společnost stala jedinou firmou v České Republice dodávající kompletní svařovací linky včetně uvedení do provozu do závodů všech předních automobilek.
Firma má v současnosti 236 zaměstnanců a mimo automobilový průmysl se zaměřuje především na dodávky strojírenských výrobků do zpracovatelského průmyslu. Společnost Chropyňská strojírna disponuje vlastním průmyslovým areálem s výrobní halou cca 12 230 m2, skladovacími prostory 1 540 m2 a disponuje rozsáhlým vlastním technickým zázemím pro výrobu nástrojů a strojů a zařízení (12 CNC obráběcích strojů, velké množství konvenčních strojů jako jsou frézky, hloubící stroje, vyvrtávací stroje, soustruhy, brusky, tabulové nůžky, děrovací a závitové stroje, ohraňovací a svářecí zařízení atd.).
Více o společnosti Chropyňská strojírna získáte na www.chropynska.czSpolečnost Chropyňská strojírna, a.s. Chropyně dokončila implementaci Business Intelligence systému GIST Controlling.
Buďte v obraze
Chcete mít přehled o nových článcích, přednáškách, akcích a dalších novinkách? Svěřte nám svůj e-mail,
a vždy, když se bude dít něco zajímavého, dáme vám vědět.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o cookies OK