Úvod   Aktuality   Další úspěch systému MERIT

Další úspěch systému MERIT

14. 6. 2004

Jan Sladek
Jan Sladek Admin

Hlavními cíli uvedeného projektu jsou:

Předmětem uzavřené smlouvy je vytvoření implementačního projektu a následná implementace systému MERIT v rozsahu těchto oblastí:

O TESTCOMu

Společnost TESTCOM byla zřízena v roce 1992 tehdejším Ministerstvem hospodářství České republiky.

TESTCOM si zachoval a rozvíjí vlastní aktivity výzkumného a vývojového charakteru, které podporuje z vlastních zdrojů a příspěvků poskytovaných zřizovatelem, které jsou účelové vázané na řešení státních projektů výzkumu a vývoje, na práce zadané zřizovatelem, na řešení schválených výzkumných záměru instituce, případně na další podobné, předem definované úkoly.

V současném postavení tedy TESTCOM - byť jako příspěvková organizace účelově zřízená státem - naplňuje své poslání a z podstatné časti vytváří finanční zdroje pro zabezpečení své existence a vysoké profesionální úrovně poskytováním odborných služeb zákazníkům na bázi standardních dodavatelsko-odběratelských obchodních vztahů. Tyto služby jsou reprezentovány širokým souborem prací a činností. Více informací o společnosti TESTCOM získáte na http://www.testcom.cz.

Společnost TESTCOM Praha (technický a zkušební ústav telekomunikací a pošt) se díky velmi dobrým zkušenostem a referencím rozhodla zavést controllingový systém ve spolupráci se společností GIST. Řešení MERIT bude nasazeno nad systémem Scala.
Buďte v obraze
Chcete mít přehled o nových článcích, přednáškách, akcích a dalších novinkách? Svěřte nám svůj e-mail,
a vždy, když se bude dít něco zajímavého, dáme vám vědět.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o cookies OK