Úvod   Aktuality   Daňový řád - vývoj aplikace ADIS verze 33a

Daňový řád - vývoj aplikace ADIS verze 33a

7. 9. 2010

Jan Sladek
Jan Sladek Admin

Dochází tak k dalšímu rozvoji úspěšného projektu ADIS. Smlouva zahrnuje analýzu, programování, testování a další kroky dle vývojového cyklu aplikace ADIS pro specifikované úlohy aplikace ADIS předávané v dohodnutém počtu distribucí.

Verze 33 je verzí, ve které dojde k implementaci Daňového řádu (zákon č. 280/2009 Sb.) do ADIS. Daňový řád bude účinný od 1. ledna 2011 a nahrazuje zákon č. 337/1992 Sb., o správě daní a poplatků. Tyto zákony upravují daňové právo procesní. Daňové právo procesní je odvětvím práva, které upravuje práva a povinnosti správců daně, daňových subjektů a dalších osob zúčastněných na správě daní tak, aby byl naplněn základní cíl správy daní, kterým je především správné zjištění a stanovení daně, jakož i zajištění její úhrady. Jedná se o právní předpis společný pro všechny druhy daní.

Krom Daňového řádu dojde ve verzi 33 samozřejmě též k implementaci aktuálních změn v zákonech pro jednotlivé druhy daní.
O IBM

Odborné služby, které realizujeme v rámci projektu ADIS, dodáváme firmě IBM Česká republika, spol. s r.o., která je systémovým integrátorem projektu ADIS. Projekt ADIS je realizován v rámci její konzultační divize - IBM Global Business Services.


O Ministerstvu financí ČR

Ministerstvo financí ČR je koncovým zákazníkem ADIS.

S firmou IBM jsme podepsali další smlouvu na vývoj aplikace ADIS pro Ministerstvo financí ČR. Tentokrát se jedná o aplikační moduly pro podporu Daňového řádu.
Buďte v obraze
Chcete mít přehled o nových článcích, přednáškách, akcích a dalších novinkách? Svěřte nám svůj e-mail,
a vždy, když se bude dít něco zajímavého, dáme vám vědět.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o cookies OK