Úvod   Aktuality   Datový sklad v Zeelandii má své pokračování

Datový sklad v Zeelandii má své pokračování

31. 5. 2011

Jan Sladek
Jan Sladek Admin
Mezi hlavní přínosy datového skladu výroby v podmínkách Zeelandie patří:
Po realizaci datového skladu v oblasti výroby se předpokládá rozvoj do dalších oblastí (nákup, ekonomika).
 
O společnosti Zeelandia
Společnost Zeelandia (původně Lactoprot Bohemia) na českém trhu působí od roku 1990. Během let se vypracovala mezi nejvýznamnější dodavatele surovin a přípravků pro pekaře a cukráře na našem trhu. V roce 1993 rozšířila společnost svou činnost i o oblast gastronomie. Některé výrobky (ovocné náplně, ořechové směsi a tekuté kvasy) vyrábějí v Malšicích pro celý koncern Zeelandia.
Samotný průběh výroby je podroben přísné kontrole a výrobky se k zákazníkům dostávají převážně prostřednictvím vlastní logistické sítě.
Společnost Zeelandia realizuje vlastní vývoj nových výrobků, díky společnému úsilí vývojových týmů v Čechách i v zahraničí zákazníkům nabízí produkty, které uspokojí jejich potřeby a přání. Cílem je usnadnit zákazníkům jejich práci, poskytovat co nejlepší suroviny a nabídnout pomoc při zavádění nových výrobků na trh. Svým sortimentem je Zeelandia schopna uspokojit jak velké zákazníky produkty vyráběnými „na míru“, tak i malé výrobce.
Zeelandia zaměstnává cca 130 zaměstnanců a roční obrat společnosti dosahuje téměř 750 mil. Kč.
Více o společnosti Zeelandia získáte na www.zeelandia.cz
Zeelandia spol. s r.o., Malšice podepsala smlouvu na realizaci datového skladu, zaměřeného na oblast výroby, čímž navazuje na úspěšně využívaný projekt datového skladu pro podporu prodeje.
Buďte v obraze
Chcete mít přehled o nových článcích, přednáškách, akcích a dalších novinkách? Svěřte nám svůj e-mail,
a vždy, když se bude dít něco zajímavého, dáme vám vědět.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o cookies OK