Úvod   Aktuality   Definice kalkulačních systémů pro MemBrain

Definice kalkulačních systémů pro MemBrain

17. 9. 2014

Jan David
Jan David obchodní manažer 

Dodavatelem metodiky a know-how je společnost GIST, která zvítězila ve výběrovém řízení.

Hlavním cílem projektu je vytvoření provázaného systému kalkulací a tvorby cen pro činnosti probíhající v MIC I, ale nejen pro ně, na základě revize stávajícího systému. Závěry budou zaznamenány do dokumentu Návrh logiky jednotlivých kalkulací a vzájemných vazeb, návrh reportingu.

S ohledem na postavení společnosti je v těchto kalkulacích třeba zohlednit požadavky kontrolních orgánů a zajistit dostatečný detail kalkulačních položek obsažených v jednotlivých typech kalkulací (plánová, výsledná a cenová kalkulace).

O společnosti MemBrain

Společnost MemBrain je výzkumná, inženýrsko-technologická společnost, která svou činnost zaměřuje na základní a aplikovaný výzkum a další inovační aktivity v oblasti membránových procesů a zejména na přenos poznatků vědeckého výzkumu do komerční praxe. Hlavním oborem činnosti jsou membránové separační procesy (elektrodialýza, elektrodeionizace, membránová elektrolýza, reverzní osmóza, mikrofiltrace, ultrafiltrace, nanofiltrace) i s potřebnými předúpravami (oxidace, redukce, iontová výměna, filtrace, flotace, flokulace, sedimentace).

Společnost zaměstnává cca 60 lidí a dosahuje ročního obratu 20 miliónů Kč.

Více o společnosti MemBrain získáte na www.membrain.cz.

Společnost MemBrain s.r.o. Stráž pod Ralskem podepsala smlouvu na metodickou pomoc a oponenturu návrhů při analýze a definici kalkulačního vzorce a pravidel alokace nákladů a výnosů v konkrétních podmínkách společnosti.

Buďte v obraze
Chcete mít přehled o nových článcích, přednáškách, akcích a dalších novinkách? Svěřte nám svůj e-mail,
a vždy, když se bude dít něco zajímavého, dáme vám vědět.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o cookies OK