Úvod   Aktuality   EGE podporuje manažerské řízení

EGE podporuje manažerské řízení

19. 7. 2006

Jan Sladek
Jan Sladek Admin

Základem řešení je systém GIST Controlling (prověřený praxí v desítkách významných českých a slovenských firem), který čerpá data ze základních systémů IFS, Helios.IQ a Target. Převzatým datům je dodávána přidaná hodnota, která umožňuje na rozdíl od standardních pouze zobrazovacích nástrojů typu MIS vytvářet odlišné pohledy na ekonomiku společnosti.

Hlavními cíli projektu jsou:

O společnosti EGE

EGE je skupina podniků s holdingovým uspořádáním, působící na mezinárodním trhu, která se orientuje zejména na komplexní dodávku investičních celků pro energetický průmysl. Kromě toho, že disponuje vlastní výrobní základnou, soustřeďuje specifické odbornosti pro poradenskou projekční, obchodní i montážní činnost.

EGE svým zákazníkům po celém světě nabízí více než 50 let zkušeností, tradici kvalitní výroby, odbornost a spolehlivost služeb a pružnost v řešení zákaznických požadavků.

Více o společnosti EGE získáte na www.ege.cz.

Management společnosti EGE, v rámci výběrového řízení na „Vybudování datového skladu a aplikace Business Intelligence pro podporu manažerského řízení“, vyhodnotil jako nejlepší nabídku projekt společnosti GIST.
Buďte v obraze
Chcete mít přehled o nových článcích, přednáškách, akcích a dalších novinkách? Svěřte nám svůj e-mail,
a vždy, když se bude dít něco zajímavého, dáme vám vědět.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o cookies OK