Úvod   Aktuality   Ferona se rozhodla pro GIST Controlling

Ferona se rozhodla pro GIST Controlling

14. 11. 2008

Jan Sladek
Jan Sladek Admin

Projekt implementace GIST Controllingu navazuje na předchozí poradenskou spolupráci společnosti GIST při rozvoji controllingového systému společnosti Ferona v oblasti definice systému reportingu dle úrovní řízení, systému analýz odchylek a zprůhlednění střediskového hospodaření.

Cílem řešení systému GIST Controlling je podpora controllingových činností, automatizovaná tvorba reportů, podpora modelování, tvorby forecastů a procesu sestavování plánů. Důraz je kladen na provádění analýz prodeje se signalizací odchylek a odhalování jejich příčin, simulování dopadů uvažovaných změn.

O společnosti Ferona

Ferona, a.s je obchodní společnost, která se zabývá nákupem, skladováním, úpravou a prodejem hutních výrobků, železářského sortimentu a neželezných kovů na bázi velkoobchodu.

Provozovny a odloučené provozy pokrývají celé území České republiky, což umožňuje přímý styk se zákazníkem, ať už se jedná o velkoodběratele či drobného zákazníka. Ferona, a.s. působí také na území Slovenska a Polska.

Akciová společnost Ferona nabízí bezkonkurenční šíři sortimentu i komplexnost poskytovaných služeb – dopravu na místo určení, dělení a úpravu materiálu, nákup pod jednou střechou.

Více o společnosti Ferona získáte na www.ferona.cz.

Ferona, a.s. Praha, zabývající se prodejem hutních a železářských výrobků se rozhodla pro realizaci controllingového informačního systému GIST Controlling. Řešení je v první etapě zaměřeno na oblast řízení prodeje.
Buďte v obraze
Chcete mít přehled o nových článcích, přednáškách, akcích a dalších novinkách? Svěřte nám svůj e-mail,
a vždy, když se bude dít něco zajímavého, dáme vám vědět.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o cookies OK