Úvod   Aktuality   FERONA Slovakia implementuje GIST Controlling

FERONA Slovakia implementuje GIST Controlling

15. 8. 2014

Jan David
Jan David obchodní manažer 

Druhou částí projektu bude vlastní implementace systému GIST Controlling. Řešení bude zahrnovat tyto moduly:

 

Hlavní důvody výběru:

 

O společnosti FERONA Slovakia

FERONA Slovakia je moderní obchodní organizací, zabývající se nákupem, skladováním, úpravou a prodejem hutnických výrobků, hutnických druhovýrobků a neželezných kovů na bázi velkoobchodu.

Strategické rozmístění obchodních provozů po území SR (Žilina, Košice, Nitra) umožňují bezproblémový přísun zboží k zákazníkům, přičemž aktivní osobní komunikace se zákazníky je zabezpečovaná manažery regionálního prodeje.

Bezkonkurenční šíře sortimentu a komplexnost poskytovaných služeb (doprava na místo určení, dělení a úprava materiálu) jsou hlavními atributy společnosti FERONA Slovakia, díky nimž si zachovává pozici jednoho z předních obchodníků s hutnickými materiály na Slovensku.

Více o společnosti FERONA Slovakia získáte na http://www.ferona.sk/sk/

Společnost FERONA Slovakia, a.s. se sídlem v Žilině zahájila projekt implementace systému GIST Controlling. První etapou je vypracování implementačního projektu, který bude obsahovat detailní specifikaci nastavení systému GIST Controlling. Návrh řešení vychází z nastavení GIST Controllingu u mateřské společnosti Ferona, a.s. Praha se zohledněním specifik společnosti FERONA Slovakia, a s.

Buďte v obraze
Chcete mít přehled o nových článcích, přednáškách, akcích a dalších novinkách? Svěřte nám svůj e-mail,
a vždy, když se bude dít něco zajímavého, dáme vám vědět.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o cookies OK