Úvod   Aktuality   FORMPLAST PURKERT má novou verzi GIST Controllingu

FORMPLAST PURKERT má novou verzi GIST Controllingu

4. 1. 2012

Jan Sladek
Jan Sladek Admin
Hlavní přínosy projektu jsou:
O společnosti FORMPLAST PURKERT
Firma FORMPLAST PURKERT se sídlem v Bystřeci poblíž Jablonného nad Orlicí byla založena v r. 1992 jako konstrukční kancelář vstřikovacích forem, která zaměstnávala 2 konstruktéry. Dnes má firma 250 zaměstnanců.
Postupně se však rychle rozvinula dle potřeb zákazníků a orientovala se na výrobu forem a lisování plastů. V červenci 2003 byl zahájen provoz v nově postavené budově lisovny v Bystřeci. Toto umožnilo firmě nabízet zákazníkovi kompletní servis od návrhu a konstrukce forem, přes jejich výrobu a odzkoušení, až po lisování plastových dílců a montáže podsestav. V roce 2007 se orientace firmy se rozšířila na produkci pro světelnou techniku v automobilovém průmyslu.
Roční obrat činí okolo 500 milionů Kč.
Více o společnosti FORMPLAST PURKERT získáte na www.formplast.cz
Společnost FORMPLAST PURKERT, s.r.o., významný výrobce přesných technických výlisků pro elektrotechnický a automobilový průmysl implementuje novou verzi systému GIST Controlling integrovaného do systému Helios Orange. Věcný rozsah je oblast Ekonomika.
Buďte v obraze
Chcete mít přehled o nových článcích, přednáškách, akcích a dalších novinkách? Svěřte nám svůj e-mail,
a vždy, když se bude dít něco zajímavého, dáme vám vědět.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o cookies OK