Úvod   Aktuality   GIST Controlling a výroba plastových desek

GIST Controlling a výroba plastových desek

29. 7. 2009

Jan Sladek
Jan Sladek Admin
Hlavními definovanými přínosy jsou:
·         aktivní řízení nákladů a výnosů v rámci organizační struktury
·         identifikace míst s negativní/pozitivní odchylkou proti stanoveným záměrům
·         hodnocení společnosti díky sadě uznávaných ekonomických ukazatelů výkonnosti a rizik
·         reakce na vývoj peněžních toků v dílčích oblastech činnosti společnosti
·         definovaná sada controllingových reportů
 
O společnosti IMG BOHEMIA
Hlavním programem společnosti IMG BOHEMIA je výroba polypropylenových a polyetylenových desek, stěnových prvků, roštů a dalších komponentů, určených výrobcům čističek odpadních vod, septiků, nejrůznějších nádob a konstrukcí z plastů.
Od roku 2004 začala firma IMG BOHEMIA výrazně zvyšovat objem výroby na současné technologii a v roce 2005 firma zakoupila novou technologii vytlačování plastových lehčených desek a tím došlo téměř ke zdvojnásobení původního obratu. Přelomem se stal rok 2006, kdy se firma IMG BOHEMIA dohodla na odkoupení části podniku Ploma s.r.o. tzv. divize 3, a tímto krokem se stala IMG Bohemia největším výrobcem plastových desek v České republice. Největším pozitivem spojení je ale vzájemné doplnění programu výrobků, které jsou vyráběné technologií vstřikování a vytlačování. Zároveň se změnila zákaznická základna, kde IMG BOHEMIA prostřednictvím závodu Hodonín začala dodávat i do automobilového průmyslu a tím došlo i k diverzifikaci odběratelských trhů.

Více o společnosti IMG BOHEMIA získáte na www.img-management.cz
Společnost GIST se stala vítězem výběrového řízení na manažerský informační systém společnosti IMG BOHEMIA s.r.o. Planá nad Lužnicí. Jedná se o komplexní řešení, postavené na systému GIST Controlling včetně dodávky hardware, pro podporu controllingového řízení s podporou variantního plánování, automatizovaného reportingu a forecastingu. Jako poskytovatel zdrojových dat slouží OR-SYSTEM.
Buďte v obraze
Chcete mít přehled o nových článcích, přednáškách, akcích a dalších novinkách? Svěřte nám svůj e-mail,
a vždy, když se bude dít něco zajímavého, dáme vám vědět.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o cookies OK