Úvod   Aktuality   GIST Controlling pro LCS Helios.IQ

GIST Controlling pro LCS Helios.IQ

3. 1. 2005

Jan Sladek
Jan Sladek Admin

Hlavní přínosy přednastaveného řešení jsou:

O FORMPLAST PURKERT

Společnost se orientuje na výrobu forem a lisování plastů a nabízí zákazníkovi kompletní servis od návrhu a konstrukce forem, přes jejich výrobu a odzkoušení, až po lisování a dodávání plastových dílců. Specializuje se na výrobu přesných technických výlisků pro elektrotechnický a automobilový průmysl.

Více o společnosti FORMPLAST PURKERT získáte na http://www.formplast.cz.

O KORONA Lochovice

Výrobní program společnosti je zaměřen na kancelářské pořadače (šanony) s pákovou, kroužkovou a závěsnou mechanikou, rejstříky, podložky, spisové desky, pořadače na CD, pořadače na zakázku, šedá lepenka, knihařská lepenka, vnitřní vybavení krabic; další služby - skartace dokumentů, internetový obchod.

Více o společnosti KORONA získáte na http://www.korona-lochovice.cz.

O VÚTS

Výzkumný ústav textilních strojů je pracoviště pro výzkum a vývoj nových textilních technologií s úzkou vazbou na podniky textilního strojírenství. Za dobu své existence se zapsal do povědomí světového textilního strojírenství unikátním vynálezem tryskového způsobu tkaní, prvními patenty na bezvřetenové předení a řadou dalších.

Více o společnosti VÚTS získáte na http://www.vuts.cz.

Společnosti ASV Náchod a GIST Hradec Králové oznámily zahájení implementace přednastaveného řešení GIST Controlling pro LCS Helios.IQ u zákazníků využívajících tento informační systém. Jedná se o společnosti FORMPLAST PURKERT Jablonné nad Orlicí, KORONA Lochovice a Výzkumný ústav textilních strojů Liberec.
Buďte v obraze
Chcete mít přehled o nových článcích, přednáškách, akcích a dalších novinkách? Svěřte nám svůj e-mail,
a vždy, když se bude dít něco zajímavého, dáme vám vědět.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o cookies OK