Úvod   Aktuality   GIST Controlling pro systém ESO9

GIST Controlling pro systém ESO9

29. 11. 2004

Jan Sladek
Jan Sladek Admin

Zákazník primárně oceňuje podporu efektivního sestavení plánu, snadného modelování alternativ dalšího vývoje a velmi jednoduché sestavování přepočteného plánu.

Jako další výhodu oceňuje zákazník uživatelskou tvorbu nových reportů, možnost vícedimenzionálního pohledu na data (zákazník, zakázka, produkt, region,..), který umožňuje efektivnější a rychlejší podporu jeho rozhodování.

Díky novému způsobu implementace a úzké spolupráci firem PVT ESO a GIST je dosaženo výrazně rychlejší a levnější implementace. Provázanost obou systémů, MERIT a ESO9, umožňuje dosažení vysokého zhodnocení investic do IS/ICT. Projekt je rozdělen do dvou etap a jeho předmětem jsou následující moduly:

Prodej a marketing, Ziskovost, Majetek a zdroje, Nákup, Výroba a kalkulace.

O Plastových Přepravních Obalech

Společnost Plastové Přepravní Obaly je dynamicky se rozvíjející organizací, která během své činnosti vyrostla v jednoho z nejdůležitějších dodavatelů na českém a slovenském trhu. Zkušenosti především v odvětví vývoje a výroby přepravních obalů vytvořily pro společnost vedoucí pozici v potravinářském průmyslu.

V roce 1998 zahájila společnost PPO činnost také v oblasti návrhu a výroby balících, přepravních jednotek pro expedici v automobilovém a technického průmyslu, kde se po mnoha úspěšných projektech zařadila mezi přední a hlavní dodavatele.

Více informací o společnosti Plastové Přepravní Obaly získáte na http://www.ppobaly.cz.

Společnost Plastové Přepravní obaly s.r.o. Znojmo se rozhodla rozšířit implementaci nového ERP systému ESO9 od firmy PVT ESO controllingovým systémem MERIT firmy GIST. Toto připravené řešení pod názvem MERIT Controlling pro systém ESO9 nabízí doplnění funkcí systému ESO9 o možnosti manažerského pohledu na data a komplexní realizaci controllingu.
Buďte v obraze
Chcete mít přehled o nových článcích, přednáškách, akcích a dalších novinkách? Svěřte nám svůj e-mail,
a vždy, když se bude dít něco zajímavého, dáme vám vědět.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o cookies OK