Úvod   Aktuality   GIST Controlling v rámci SAP Business One

GIST Controlling v rámci SAP Business One

27. 6. 2007

Jan Sladek
Jan Sladek Admin

Díky partnerství se společností VERSINO CZ jsou vytvořeny datové pumpy zajišťující přenos dat do GIST Controllingu, které je možné snadno použít pro další uživatele systému SAP Business One.

Hlavními cíli projektu jsou:

O společnosti KONCEPT EKOTECH

Společnost KONCEPT EKOTECH, s.r.o., Praha byla založena v roce 1991 a má za sebou téměř 15 let úspěšného působení na českém a slovenském trhu. Firma nabízí systémová řešení v různých oblastech hospodaření s vodou v sanitárních a průmyslových instalacích. Tato řešení mnoha zákazníkům nejen výrazně snižují provozní náklady, ale jsou tu také pro ty, kterým záleží na kvalitě vody, nebo pro ty, kteří dávají přednost vyspělým ekologickým technologiím.

Hlavnímy produkty společnosti jsou Úpravny vody, Čerpací systémy, Sanitární, laboratorní a průmyslové armatury a Systémy na využití dešťové vody.

Další informace naleznete na www.koncept-ekotech.com.

Společnost KONCEPT EKOTECH, s.r.o., Praha vybrala manažerský nástroj GIST Controlling pro SAP Business One pro potřeby plánování, modelování a reportingu. GIST Controlling je integrován s podnikovým systémem SAP Business One, který je implementován společností VERSINO CZ, největším partnerem společnosti SAP pro tento software v ČR.
Buďte v obraze
Chcete mít přehled o nových článcích, přednáškách, akcích a dalších novinkách? Svěřte nám svůj e-mail,
a vždy, když se bude dít něco zajímavého, dáme vám vědět.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o cookies OK