Úvod   Aktuality   GIST Controlling v rodině internetových obchodů

GIST Controlling v rodině internetových obchodů

16. 1. 2009

Jan Sladek
Jan Sladek Admin

„Pro řízení dynamického růstu společnosti VIVANTIS jsme hledali ověřený a efektivní controllingový systém, který nám umožní reagovat na měnící se tržní podmínky, jednoduše v něm sestavíme potřebné reporty, plán a očekávané výhledy,“ říká Ing. Viera Trumhová, finanční ředitelka společnosti VIVANTIS.

Výsledkem spolupráce je podpora těchto hlavních rozhodovacích úloh:

O společnosti VIVANTIS

Společnost VIVANTIS je nejúspěšnějším internetovým prodejcem v České republice co do počtu objednávek. Zaměřuje se na prodej kosmetiky, parfémů, šperků, hodinek a produktů pro zdraví a provozuje největší internetové obchody ve svém oboru Parfemy.cz, Hodinky.cz, Krasa.cz, Sperky.cz, Prozdravi.cz a Nakupnicentrum.cz, jejichž rozsáhlý sortiment se pohybuje v řádu desetitisíců položek.

Internetové obchody společnosti VIVANTIS doručily svým zákazníkům již více než 770.000 zásilek, přičemž v průměru zaznamenají servery společnosti více než milion návštěv měsíčně. V široké nabídce najdou zákazníci celkově přes 90.000 výrobků od 800 značek, Obrat společnosti je přes 400 milionů korun.

Více o společnosti VIVANTIS získáte na www.vivantis.cz.

Akciová společnost VIVANTIS Chrudim podepsala smlouvu na implementaci manažerského informačního systému GIST Controlling. Cílem projektu je mimo vlastní realizace, také předání know-how pro řízení společnosti na bázi krycích příspěvků. Zdrojem provozních dat je informační systém K2.
Buďte v obraze
Chcete mít přehled o nových článcích, přednáškách, akcích a dalších novinkách? Svěřte nám svůj e-mail,
a vždy, když se bude dít něco zajímavého, dáme vám vědět.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o cookies OK