Úvod   Aktuality   GIST Controlling ve farmaceutickém průmyslu

GIST Controlling ve farmaceutickém průmyslu

27. 3. 2006

GIST IntelligenceControllingdatový sklad
Jan Jeník
Jan Jeník obchodní ředitel 

Jádrem systému GIST Controlling je datový sklad na platformě Microsoft SQL, který je plněn daty ze základního informačního systému QI.

Řešení GISTu je vybráno v kontextu celé skupiny CONTIPRO GROUP. Významným kritériem pro jeho výběr byla flexibilita a snadná rozšiřitelnost.

O společnosti CONTIPRO a.s.

Firma Contipro a.s. je ryze českou firmou působící na trhu od roku1992. Od května letošního roku je členem holdingu Contipro Group. Zabývá se výrobou aktivních farmaceutických substancí, léčiv a zdravotnických prostředků. Všechny tyto produkty jsou prostřednictvím celosvětové sítě distribuovány do více než 35 zemí světa. Výrobní linky plně odpovídají mezinárodním standardům a výroba probíhá dle správné výrobní praxe.

Contipro úzce spolupracuje se sesterskou společností CPN spol. s r.o., která má vybudovánu rozsáhlou výzkumnou a vývojovou základnu a podílí se na vývoji finálních farmaceutických přípravků. Klíčovým produktem je kyselina hyaluronová, která je dodávána jako surovina předním farmaceutickým firmám. CPN rovněž vyrábí a nabízí finální farmaceutické přípravky s touto jedinečnou látkou.

Více o společnosti CONTIPRO získáte na www.contipro.cz

CONTIPRO GROUP s.r.o. Dolní Dobrouč, přední dodavatel kyseliny hyaluronové, investuje do nástroje GIST Controlling. Dodavatelem je společnost GIST, která tímto projektem realizuje předchozí etapu spolupráce a to nově definovaný controllingový systém řízení.

Buďte v obraze
Chcete mít přehled o nových článcích, přednáškách, akcích a dalších novinkách? Svěřte nám svůj e-mail,
a vždy, když se bude dít něco zajímavého, dáme vám vědět.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o cookies OK