Úvod   Aktuality   GIST Controlling ve stavebnictví

GIST Controlling ve stavebnictví

6. 3. 2006

Jan Sladek
Jan Sladek Admin

GIST Controlling je zaměřen především na sestavení komplexního reportingu společnosti, plán nákladů a výnosů, vyhodnocení odchylek, rozpočet plánovaných režijních nákladů s možností modelování vlivu režijních nákladů na hodinové sazby.

Přínosem přednastaveného řešení GIST Controlling je možnost manažerského pohledu na ekonomickou stránku společnosti TOPGEO, zejména na optimalizaci nákladů a výnosů a řízení s využitím analýzy odchylek.

O společnosti TOPGEO BRNO

TOPGEO BRNO je moderní společnost poskytující široké spektrum činností speciálního zakládání staveb, stavební výroby s orientací na železobetonové konstrukce a činností pro inženýrsko geologický, hydrogeologický a stavebně geologický průzkum. Společnost byla založena a působí na trhu od roku 1991.

Předmět činnosti se postupně rozvíjel od vrtných prací pro účely inženýrsko geologického průzkumu, hydrogeologického průzkumu, monitoringu a sanace znečištění podzemních vod, přes práce speciálního zakládání staveb, jejichž podíl postupně převážil, až po současnost, kdy společnost úspěšně realizuje také činnosti stavební výroby.

Více o společnosti TOPGEO BRNO získáte na www.topgeo.cz.

Stavební společnost TOPGEO BRNO, spol. s r.o. podepsala smlouvu o spolupráci v oblasti Business Intelligence nástrojů. GIST tak společně s LCS International zastřeší realizaci informačního systému řešením GIST Controlling pro LCS Noris.
Buďte v obraze
Chcete mít přehled o nových článcích, přednáškách, akcích a dalších novinkách? Svěřte nám svůj e-mail,
a vždy, když se bude dít něco zajímavého, dáme vám vědět.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o cookies OK