Úvod   Aktuality   GIST Controlling zvyšuje efektivitu společnosti Novogal

GIST Controlling zvyšuje efektivitu společnosti Novogal

10. 12. 2007

Jan Sladek
Jan Sladek Admin

„Vybrali jsme řešení společnosti GIST, protože nabídlo úplné pokrytí našich manažerských potřeb a díky flexibilitě je možné jej přizpůsobit i značně netypickým požadavkům“, vysvětluje Ing. Jozef Őszi, ředitel společnosti Novogal a dodává: “Věříme, že toto řešení pomůže posílit naše pozice na trhu.“

Ze široké škály modulů představujících rozsáhlou funkcionalitu systému GIST Controlling byla pro první etapu vybrána přednastavená oblast finančního controllingu doplněna o nefinanční údaje zaměřená především na:

O společnosti Novogal

Novogal je firma s více než 30 letou historií, která se specializuje na výrobu drůbežích produktů - slepičích vajec a brojlerových kuřat. Disponuje také vlastní prodejní sítí a silnou autodopravou. Roční produkce je tvořená ze 4.000 t brojlerového masa, z 450.000 odchovaných kuřat a 130 milionů slepičích vajec. Uvedená úroveň výroby zařazuje firmu na přední místo mezi drubežářskými prvovýrobci ve střední Evropě. Produkcí slepičích konzumních vajec zaujímá suverénně prní místo na Slovensku.

Více o společnosti Novogal získáte na www.novogal.sk.

Akciová společnost Novogal Dvory nad Žitavou zahájila implementaci systému GIST Controlling přednastaveného pro systém Helios Green. Projekt je výsledkem úspěšného partnerství se společností JMS Zvolen, která ve společnosti Novogal realizovala základní informační systém.
Buďte v obraze
Chcete mít přehled o nových článcích, přednáškách, akcích a dalších novinkách? Svěřte nám svůj e-mail,
a vždy, když se bude dít něco zajímavého, dáme vám vědět.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o cookies OK