Úvod   Aktuality   GIST Intelligence bude řídit skupinový nákup a zásoby v CZECHOSLOVAK GROUP

GIST Intelligence bude řídit skupinový nákup a zásoby v CZECHOSLOVAK GROUP

15. 1. 2019

GIST IntelligenceControllingcontrolling ziskovosticontrolling zásobcontrolling nákupuFinanční analýza
Jan Jeník
Jan Jeník obchodní ředitel 

Mezi hlavní cíle této etapy patří řízení skupinového nákupu a zásob s důrazem na:

 

O společnosti CZECHOSLOVAK GROUP

CZECHOSLOVAK GROUP je holding navazující na tradici československého průmyslu. Podporuje rozvoj tradičních českých a slovenských společností, jež se věnují obranné a civilní průmyslové výrobě a obchodu. V podnicích začleněných do holdingu CSG, které vygenerovaly v roce 2017 tržby v hodnotě 25 miliard Kč, pracuje více než 8.000 zaměstnanců.

Hlavními obory CSG jsou strojírenství, automobilový, železniční, letecký průmysl a obranný průmysl. S produkty společnosti CSG se lze díky silné proexportní orientaci holdingu setkat na všech kontinentech a počet jeho zákazníků se stále rozrůstá.

Výrobní portfolio je pestré: od hodinek přes vlakové brzdy až po nákladní automobily. Neméně důležitou oblastí jsou i radarové a navigační systémy pro civilní a obranný průmysl.

Více informací získáte na www.czechoslovakgroup.cz.

Holding CZECHOSLOVAK GROUP je významná česká skupina společností v oblasti strojírenského, automobilového, železničního, leteckého a obranného průmyslu. Holding pokračuje v úspěšném rozvoji controllingového systému GIST Intelligence.

Buďte v obraze
Chcete mít přehled o nových článcích, přednáškách, akcích a dalších novinkách? Svěřte nám svůj e-mail,
a vždy, když se bude dít něco zajímavého, dáme vám vědět.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o cookies OK