Úvod   Aktuality   GIST Intelligence i pro JANKA ENGINEERING

GIST Intelligence i pro JANKA ENGINEERING

4. 1. 2017

GIST IntelligenceControllingFinanční analýzareporting
Jan David
Jan David obchodní manažer 

GIST Intelligence poskytuje managementu:

 

GIST Intelligence efektivně podporuje plánování nákladů a výnosů i za další společnosti a jejich vzájemné vyhodnocování. Dimenze střediska, díky možnostem hierarchického členění, je využita na správu jednotlivých společností. Sjednocené účetní osnovy umožňují jednodušší skladbu pohledů a přehlednost reportovaných dat.

 

O společnosti JANKA ENGINEERING

Dodává technologie pro chladicí okruhy v těžkém průmyslu, energetice, strojírenství i jaderné energetice, v poslední době se zaměřuje i na dopravní technologie - například na klimatizační jednotky pro drážní aplikace. Řadí se mezi první české strojírenské podniky, které získaly ocenění Czech made, a je také držitelem EN ISO 9001, EN ISO 3834 2:2006 a EN 15085 2:2008, prokazujících shodu procesu svařování, a certifikátu shody s Technickými reglementy Celní unie Rusko / Bělorusko / Kazachstán (TR TS).

V roce 2009 společnost převzala mezinárodní skupina LLOYD ELECTRIC AND ENGINEERING Ltd. se sídlem v Novém Dillí v Indii, která je významným výrobcem klimatizačních jednotek pro vlaky, vlakové soupravy a soupravy metra a tepelných výměníků v oblasti topení, ventilace, chlazení a klimatizace. S novým vlastníkem se tak výroba nově orientuje také na klimatizační zařízení pro kolejová vozidla.

Společnost zaměstnává 260 lidí a její roční obrat činí více než 400 miliónů Kč.

Více informací získáte na www.janka.cz.

Společnost JANKA ENGINEERING s.r.o. Praha - Radotín byla zapojena do controllingového řízení pomocí systému GIST Intelligence, který byl úspěšně nasazen ve společnosti LLOYD COILS EUROPE v průběhu roku 2016.

Buďte v obraze
Chcete mít přehled o nových článcích, přednáškách, akcích a dalších novinkách? Svěřte nám svůj e-mail,
a vždy, když se bude dít něco zajímavého, dáme vám vědět.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o cookies OK