Úvod   Aktuality   GIST Intelligence se rozšiřuje v CZECHOSLOVAK GROUP

GIST Intelligence se rozšiřuje v CZECHOSLOVAK GROUP

21. 11. 2018

GIST IntelligenceControllingcontrolling ziskovosticontrolling prodejecontrolling holdingupohledávky a závazkykonsolidacefinanční plánování
Jan Jeník
Jan Jeník obchodní ředitel 

Mezi hlavní cíle realizace modulů Finanční controlling, Treasury a Konsolidace patří:

 

O společnosti MSM GROUP

MSM GROUP je členem holdingu CZECHOSLOVAK GROUP, který navazuje na tradici československého průmyslu. Podporuje rozvoj tradičních českých a slovenských společností, jež se věnují obranné a civilní průmyslové výrobě a obchodu. V podnicích začleněných do holdingu CSG, které vygenerovaly v roce 2017 tržby v hodnotě 25 miliard Kč, pracuje více než 8000 zaměstnanců.

S produkty společnosti CSG se lze díky silné proexportní orientaci holdingu setkat na všech kontinentech a počet jeho zákazníků se stále rozrůstá.

Výrobní portfolio je pestré: od hodinek přes vlakové brzdy až po nákladní automobily. Neméně důležitou oblastí jsou i radarové a navigační systémy pro civilní a obranný průmysl.

Více informací získáte na www.msm.sk.

Společnost MSM holding, s.r.o. Dubnica nad Váhom, významná skupina společností v oblasti zbrojního průmyslu a služeb, součást holdingu CZECHOSLOVAK GROUP, zahajuje implementaci controllingového systému GIST Intelligence.

Buďte v obraze
Chcete mít přehled o nových článcích, přednáškách, akcích a dalších novinkách? Svěřte nám svůj e-mail,
a vždy, když se bude dít něco zajímavého, dáme vám vědět.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o cookies OK