Úvod   Aktuality   GIST rozšiřuje portfolio zákazníků v oblasti komerční bezpečnosti

GIST rozšiřuje portfolio zákazníků v oblasti komerční bezpečnosti

4. 7. 2013

Jan Sladek
Jan Sladek Admin
SECURITAS ČR se tak stal již 3. významným hráčem na poli komerční bezpečnosti (po G4S Secure Solutions a Mark2Corporation), který využívá řešení od společnosti GIST.
Mezi hlavní cíle projektu patří:
O společnosti SECURITAS ČR
SECURITAS ČR s.r.o. je dceřinou společností švédské Securitas AB, světové „jedničky“ v oblasti komerční bezpečnosti. Securitas se zaměřuje na poskytování bezpečnostních řešení na míru potřebám svých zákazníků. Securitas působí v 52 zemích Severní a Jižní Ameriky, Evropy, Asie, Středního východu a Afriky a zaměstnává více než 300 000 pracovníků.
V České republice působí 3 divize, divize Guarding je zaměřená na fyzickou ostrahu, divize Specialized Solutions je zaměřená na ostrahu finančních a telekomunikačních společností, obsluhu dispečinků, školení, asistenci při převozu cenin, osobní ochranu a divize Alert Services řeší dodávky elektronických zabezpečovacích systémů, monitoring technických zařízení, zabezpečení vozidel proti krádeži apod.  
Více o společnosti SECURITAS ČR získáte na www.securitas.czz
Společnost SECURITAS ČR s.r.o. Praha zahájila implementaci controllingového a Business Intelligence systému Helios Green Controlling, jako součást inovace celého provozního systému.
Buďte v obraze
Chcete mít přehled o nových článcích, přednáškách, akcích a dalších novinkách? Svěřte nám svůj e-mail,
a vždy, když se bude dít něco zajímavého, dáme vám vědět.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o cookies OK