Úvod   Aktuality   GIST spolupracuje s Dopravním podnikem Ostrava

GIST spolupracuje s Dopravním podnikem Ostrava

29. 6. 2004

Jan Sladek
Jan Sladek Admin

Hlavní definované cíle projektu jsou:

„Dochází tak k náhradě implementace společnosti AŘ MANAŽER. Důvody navázané spolupráce jsou dány postavením společnosti GIST jako předního realizátora řešení pro podporu a rozvoj systémů řízení v České republice a samozřejmě velmi kvalitními referencemi. Filosofie systému MERIT, nástroje Business Intelligence, více vychází z potřeb systému řízení a informačních potřeb managementu. MERIT pravidelně poskytne managementu klíčové ukazatele výkonu firmy, management může okamžitě reagovat na změny, bez nutnosti prodlevy dříve způsobené ručním zpracováním nebo nedostatkem dat“, komentuje zahájení spolupráce se společností GIST pan Ing. František Kořínek, ekonomický náměstek Dopravního podniku Ostrava. Řešení je realizováno nástroji společnosti GIST na technologiích Microsoft.

Více informací o společnosti Dopravní podnik Ostrava získáte na http://www.dpo.cz.

Společnost Dopravní podnik Ostrava a firma GIST uzavřeli smlouvu na implementaci controllingového informačního systému MERIT. Řešení je určeno pro zlepšení systému řízení a rozhodování Dopravního podniku Ostrava v níže uvedených oblastech, to vše s důrazem na controllingový přístup.
Buďte v obraze
Chcete mít přehled o nových článcích, přednáškách, akcích a dalších novinkách? Svěřte nám svůj e-mail,
a vždy, když se bude dít něco zajímavého, dáme vám vědět.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o cookies OK