Úvod   Aktuality   HTS řekla "ANO" GIST Controllingu

HTS řekla "ANO" GIST Controllingu

17. 5. 2006

Jan Sladek
Jan Sladek Admin

Cílem řešení je automatizovaná tvorba reportů, podpora tvorby forecastů a procesu sestavování plánů, provádění analýz s důrazem na signalizaci odchylek a odhalování jejich příčin, simulování dopadů zvažovaných změn, členění nákladů dle regulátora.

O společnosti HTS

Havířovská teplárenská společnost, a.s. je distribuční společností, která zajišťuje dodávku tepla a teplé užitkové vody pro domácnosti, dále pro občanskou vybavenost města a podnikatelskou sféru. Distribuce se děje prostřednictvím 72 hlavních předávacích stanic. Instalovaný tepelný výkon činí 172,64 MWt a nosným médiem je horká voda. Havířovská teplárenská společnost, a.s. také vyrábí teplo ve vlastních osmi plynových kotelnách.

Havířovská teplárenská společnost, a.s. dále zajišťuje provoz kolektorů, provádí opravárenskou činnost vlastního i cizího tepelného hospodářství, případně jeho rekonstrukci a modernizaci. Tyto aktivity se podílejí na celkových tržbách cca 10 %.

Více o společnosti HTS získáte na www.htsas.cz.

Havířovská teplárenská společnost, a.s., zabývající se dodávkami tepla a teplé užitkové vody se rozhodla pro realizaci controllingového informačního systému GIST Controlling. Řešení je zaměřeno na oblasti řízení ziskovosti a prodeje.
Buďte v obraze
Chcete mít přehled o nových článcích, přednáškách, akcích a dalších novinkách? Svěřte nám svůj e-mail,
a vždy, když se bude dít něco zajímavého, dáme vám vědět.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o cookies OK