Úvod   Aktuality   HYDREX má informace

HYDREX má informace

12. 3. 2007

Jan Sladek
Jan Sladek Admin

Přínosy projektu:

V roce 2006 byla zpracována Implementační studie pro realizaci controllingu, která definovala potřebné změny systému řízení a byla základem pro vlastní realizaci GIST Controllingu. Řešení je zaměřeno na plánování a hodnocení skutečnosti v oblasti prodeje, marketingu a ekonomických dat včetně jednotlivých produktových řad či středisek. Detailně jsou vyhodnocovány jednotlivé stroje, které nekončí samotným prodejem, ale je dále sledován přínos tohoto stroje při realizaci servisních služeb.

O společnosti HYDREX

Společnost HYDREX vznikla v roce 1992 a z malé živnosti se díky dobře stanovené obchodní filozofii rozvinula do firmy zdravé, stabilní, spolehlivé a především orientované na zákazníka. Úspěšně zvládla nástup na nevelký, a přitom náročný slovenský trh, kde byli v čase jejích začátků už etablovaní prakticky všichni rozhodující světoví dodavatelé stavebních strojů.

Dnes je HYDREX plně konkurenceschopný, důkazem je dnešní 20% tržní podíl, který dále roste. Hlavním zaměřením společnosti je prodej a servis stavebních strojů, čemuž je optimálně přizpůsobená organizace obchodních činností.

Více o společnosti HYDREX získáte na www.hydrex.sk.

Společnost HYDREX spol. s r.o. Hriňová pokračuje v cestě za informacemi pro řízení. Po implementaci nového základního systému nastal čas pro realizaci Business Intelligence řešení a proto byla navázána, díky partnerské společnosti JMS Zvolen, úspěšná spolupráce s firmou GIST. Pomocí systému GIST Controlling má společnost HYDREX pro svůj rozvoj efektivně zpracované manažerské reporty a má silný nástroj pro analýzu dat.

Buďte v obraze
Chcete mít přehled o nových článcích, přednáškách, akcích a dalších novinkách? Svěřte nám svůj e-mail,
a vždy, když se bude dít něco zajímavého, dáme vám vědět.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o cookies OK