Úvod   Aktuality   Implementace GIST Controllingu v EKO PETu

Implementace GIST Controllingu v EKO PETu

3. 2. 2006

Jan Sladek
Jan Sladek Admin

Tyto moduly podpoří rozhodování managementu v oblastech rentability jednotlivých typů preforem a zákazníků, sestaví časové řady tržeb včetně analýzy krycích příspěvků. Díky podpoře plánování získá management nástroj pro řízení na základě vyhodnocování odchylek. GIST Controlling monitoruje manažerský pohled na vývoj sady klíčových ukazatelů.

O společnosti EKO PET

Společnost EKO PET je výrobce preforem (předlisků) pro výrobu PET lahví. Firma byla založena v roce 1994 jako divize PET a od roku 1998 již jako samostatný subjekt nabízí sortiment – preformy různých gramáží pro výrobu PET lahví od 0,33 do 2,5 l. Výroba je ekologická, bez toxických a jinak škodlivých odpadů a produkce – nápojové lahve jsou rovněž recyklovatelné. Mezi zákazníky se řadí převážně výrobci nealkoholických nápojů, minerálních vod, piva a kosmetiky. Dodavatelem vstupní suroviny polyethylentereftalátu jsou, s ohledem na zajištění vysoké kvality produktu, přední evropští dodavatelé a dodavatelé z Asie.

Více o společnosti EKO PET a.s. získáte na www.ekopet.cz.

Po analýze přínosů se firma EKO PET a.s. Mělník rozhodla pro implementaci systému GIST Controlling. Pro první etapu projektu si zvolila moduly Ekonomika, Finanční a Controllingová analýza a Prodej a marketing.
Buďte v obraze
Chcete mít přehled o nových článcích, přednáškách, akcích a dalších novinkách? Svěřte nám svůj e-mail,
a vždy, když se bude dít něco zajímavého, dáme vám vědět.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o cookies OK