Úvod   Aktuality   KONTO SERVIS rozšiřuje řady zákazníků

KONTO SERVIS rozšiřuje řady zákazníků

23. 2. 2005

Jan Sladek
Jan Sladek Admin

GIST MERIT Datové přenosy je určen k integraci dat mezi různými aplikacemi v heterogenním informačním prostředí firmy. Produkt slouží jednak k výměně dat nebo sdílení číselníků mezi různými aplikacemi, ale především je určen k plnění dat do jednotného datového skladu. Přenosy dat jsou realizovány pomocí přenosových sekvencí, v rámci nichž jsou vstupní data transformována z hlediska formy i obsahu na výstupní data dle požadavků cílové aplikace. Přenosové sekvence jsou uživatelsky definovatelné. Jsou podporovány různé formáty dat na vstupu i výstupu z přenosové sekvence.

GIST MERIT Navigátor je řešení zaměřené na sjednocení, zpřístupnění a sdílení informací a dat pro management.

Data Navigátor plní roli datového skladu sjednocujícího data z různých dílčích informačních systémů a prezentujícího tyto data pomocí reportingových a analytických nástrojů. Data Navigátor tedy slouží jako zdroj dat a zároveň poskytuje nástroje pro tvorbu použitelných informací.

Info Navigátor plní roli firemního managerského portálu poskytujícího jednotný přístup k připraveným informacím ve formě reportů, tabulek, grafů, textových dokumentů, prezentací apod. Informace a dokumenty integrované do Info Navigátora mohou vznikat nejen v Data Navigátoru, ale téměř jakýmkoliv obvyklým způsobem, především v nástrojích MS Office. Speciálně je také podporována integrace reportů ze systému GIST MERIT Controlling.

Akciová společnost KONTO SERVIS Hradec Králové, která zpracovává účetní a další ekonomickou agendu pro holding WOTAN INVEST, a.s. podepsala se společností GIST smlouvu na poskytnutí licencí nástrojů GIST Datové přenosy a GIST Navigátor včetně doprovodných konzultačních služeb.
Buďte v obraze
Chcete mít přehled o nových článcích, přednáškách, akcích a dalších novinkách? Svěřte nám svůj e-mail,
a vždy, když se bude dít něco zajímavého, dáme vám vědět.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o cookies OK