Úvod   Aktuality   MEDIN - rozhodl se pro BI

MEDIN - rozhodl se pro BI

20. 10. 2005

Jan Sladek
Jan Sladek Admin

Díky desítkám úspěšných realizací, které potvrdily správnost tohoto rozhodnutí, získá management společnosti efektivní a zautomatizovaný reporting, provázaný s jednotlivými verzemi plánů, vše završeno robustní signalizací a analýzou odchylek. Informační základnou je operativní evidence v rámci systému MFG/PRO.

O společnosti MEDIN

Dlouholetá tradice výroby lékařských nástrojů, začínající již v roce 1949, vytvořila know-how, umožňující zaujmout společnosti MEDIN odpovídající místo na trhu České republiky i úspěšnou konkurenční schopnost na náročných zahraničních trzích.

Rozhodující podíl výroby a prodeje tvoří nástroje pro humánní lékařství ze všech hlavních oborů lékařských specializací včetně kostní chirurgie a implantátů. Hlavním cílem společnosti je stát se moderní evropskou firmou, která dokáže předvídat potřeby svých zákazníků a přizpůsobit se jim stálým zlepšováním systému poskytovaných služeb.

Více o společnosti MEDIN získáte na www.medin.cz.

Další společností, která se rozhodla realizovat řešení z rodiny nástrojů GIST Business Intelligence je firma MEDIN, a.s. Nové Město na Moravě. Základem celého projektu je tvorba datového skladu zaměřeného na controllingovou podporu Prodeje a marketingu, Ziskovosti, Majetku a zdrojů.
Buďte v obraze
Chcete mít přehled o nových článcích, přednáškách, akcích a dalších novinkách? Svěřte nám svůj e-mail,
a vždy, když se bude dít něco zajímavého, dáme vám vědět.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o cookies OK