Úvod   Aktuality   MEGA řídí svůj růst GIST Controllingem

MEGA řídí svůj růst GIST Controllingem

18. 11. 2008

Jan Sladek
Jan Sladek Admin

Vlastní implementace GIST Controllingu navazuje na předchozí spolupráci se společností GIST při metodické změně systému řízení, která přinesla:

Standardní funkčností systému GIST Controlling je podpora všech controllingových činností počínaje variantním sestavením a modelováním plánu, přes automatizovaný reporting, až po tvorbu forecastů. Důraz je vždy kladen na analýzy odchylek a interpretaci jejich příčin, včetně hodnocení dopadů přijímaných opatření.

O společnosti MEGA

MEGA je společnost orientovaná na výzkumnou a vývojovou činnost, na jejímž základě MEGA poskytuje kvalitní technologie a komplexní služby v oblastech čištění a úpravy vod a průmyslových roztoků, výroby iontovýměnných membrán, povrchových úprav materiálů a ekologie. Veškerá činnost je směrována k uspokojení přání zákazníků a je realizována s maximálním ohledem na životní prostředí.

Vlastní řešení je zajišťováno komplexní formou, tj. od počátečních vstupních analýz, jejich vyhodnocení a variantního řešení, přes projekční zpracování až po finální dodávky technologií či ostatních produktů.

Více o společnosti MEGA získáte na www.mega.cz.

Akciová společnost MEGA Stráž pod Ralskem zahájila implementaci manažerského informačního systému GIST Controlling. První etapa je zaměřena na oblast řízení středisek.
Buďte v obraze
Chcete mít přehled o nových článcích, přednáškách, akcích a dalších novinkách? Svěřte nám svůj e-mail,
a vždy, když se bude dít něco zajímavého, dáme vám vědět.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o cookies OK