Úvod   Aktuality   Mléčné království AGRO TAMI a GIST Intelligence

Mléčné království AGRO TAMI a GIST Intelligence

18. 7. 2013

Jan Sladek
Jan Sladek Admin
AGRO TAMI tak získá ověřený a úspěšný manažerský nástroj, který dále zhodnotí data z provozního systému Milsoft.
Řešení je zaměřené na moduly Ekonomika a Prodej, s cílem podpořit procesy plánování a hodnocení pro zvýšení efektivity celé společnosti. Proces implementace je plánovaný do tří etap. V první etapě bude nasazeno přednastavené řešení, ve druhé etapě dojde k rozvoji o funkční oblasti Přímé náklady prodeje, Kalkulace, Výpočet sazeb, Nákup a třetí etapa bude zaměřená na podporu Modelování.
 
Hlavní důvody výběru nástroje GIST Intelligence jsou:
 
O společnosti AGRO TAMI, a.s.
Nitranská mlékárna má více než 70-letou tradici. První provozovna na výrobu mléčných specialit vznikla ve městě pod Zoborem již v roce 1932. Od těch časů se výroba stále rozšiřovala. Majitelé firmy a její právní formy se postupně měnili. Předposledním majitelem byla nizozemská společnost Friesland Foods, která koncem roku 2006 oznámila, že se zpracováním mléka v Nitře končí a odchází ze slovenského trhu. O mlékárnu projevila zájem slovenská podnikatelská skupina, která po dohodě nakonec firmu včetně technologie a některých tradičních slovenských značek v roce 2006 také koupila. Od 1. června 2007 se změnil název společnosti na AGRO TAMI, s.r.o. Nitra.
Mlékárna v Nitře je známá výrobou tradičních kvalitních jogurtů, pomazánek, mléčných dezertů a kyselo-mléčných nápojů.

Více o společnosti AGRO TAMI získáte na www.agrotami.skAGRO TAMI, s.r.o. Nitra, jeden z největších dodavatelů mléka a mléčných výrobků, který působí na slovenském trhu již od roku 1932, podepsal smlouvu na implementaci systému GIST Intelligence v přednastavené podobě Rychlý Start.
Buďte v obraze
Chcete mít přehled o nových článcích, přednáškách, akcích a dalších novinkách? Svěřte nám svůj e-mail,
a vždy, když se bude dít něco zajímavého, dáme vám vědět.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o cookies OK