Úvod   Aktuality   Mléčné speciality Meggle a GIST Controlling

Mléčné speciality Meggle a GIST Controlling

29. 10. 2009

Jan Sladek
Jan Sladek Admin

Meggle tak získá ověřený a úspěšný manažerský nástroj, který zhodnotí data z provozního systému MS Dynamics AX.

Věcné řešení GIST Controllingu je zaměřeno na řízení procesu prodeje (plánování a hodnocení prodejů jednotlivých produktů a odběratelů podle fakturačních i prodejních míst). GIST Controlling aktivně nabízí manažerům analýzy odchylek plánu, skutečnosti, výhledů s rozpadem na dílčí vlivy (cenové, kurzové, strukturální, ...).

Druhým hlavním podporovaným procesem je skladování, které slouží pro plánování a hodnocení skutečných skladových cen jednotlivých výrobků. Je možno analyzovat cenovou a kurzovou odchylku.

GIST Controlling také efektivně podporuje plánování a hodnocení skutečných nákladů obchodních a marketingových aktivit.

 

O společnosti Meggle

Roku 1887 byla v bavorském podhůří Alp založena rodinná výrobna sýrů Josefa Antona Meggleho. Rodinnou firmou je Meggle dodnes: je stále řízena potomky zakladatele podle stejných zásad a má stále hlavní sídlo v místě dřívější rolnické usedlosti pod Alpami. Jen měřítka se změnila: přibyly stovky zaměstnanců, mnoho mezinárodních ocenění a věhlas jména Meggle jakožto strážce kvality, chuťového experta - a hlavně inovátora v oblasti mléčných výrobků se dávno rozšířil po celé Evropě. Například dnes tak běžná věc jako bylinkové máslo je původní vynález firmy Meggle, který společnost proslavil koncem 60. let. Sortiment Meggle je stále bohatý na mléčné speciality pro každodenní i slavnostní stolování.

Od roku 1991 prodává Meggle širokou paletu značkových produktů také na českém trhu, část z nich vyrábí ve spolupráci s českými partnery. Meggle, to je 122 let se zdokonalující tradice v získávání toho nejlepšího z mléka.

Modrý trojlístek Meggle je mezinárodní zárukou kvality a znamenitosti mléčných výrobků.

Více o společnosti Meggle získáte na www.meggle.cz

Meggle, s.r.o. Praha, dceřiná společnost stejnojmenného německého koncernu, která působí na českém trhu od roku 1994, podepsala smlouvu na implementaci systému GIST Controlling.
Buďte v obraze
Chcete mít přehled o nových článcích, přednáškách, akcích a dalších novinkách? Svěřte nám svůj e-mail,
a vždy, když se bude dít něco zajímavého, dáme vám vědět.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o cookies OK