Úvod   Aktuality   Nová generace GIST Intelligence v SMO Orlová

Nová generace GIST Intelligence v SMO Orlová

31. 5. 2016

GIST IntelligenceControllingcontrolling ziskovosticontrolling logistikyfinanční plánováníreportingforecasting
Jan David
Jan David obchodní manažer 

Mezi hlavní cíle patří:

 

O společnosti SMO Orlová

Stěžejní činností společnosti SMO je rozvod tepelné energie, kterou jsou zásobovány především domácnosti, řada firem a účelových zařízení. Další klíčovou oblastí podnikání společnosti je odpadové hospodářství. V tomto oboru má v Orlové dominantní postavení, které je předurčeno dlouholetou tradicí a zkušenostmi.

SMO je také provozovatelem většiny sportovních zařízení na území města Orlová. Kromě sportovního areálu v Orlové - Lutyni, jehož součástí je zimní stadion s krytou ledovou plochou využívanou v zimním období a in-line plochou využívanou v letním období, fotbalová a volejbalové hřiště a tenisový areál, zabezpečuje společnost provoz krytého plaveckého bazénu.

K dalším aktivitám společnosti patří provozování silniční motorové dopravy, opravy a údržba místních komunikací a provozování útulku pro toulavá zvířata. SMO je společností ve stoprocentním vlastnictví města, veškeré činnosti fungují plně na bázi obchodních vztahů a společnost se rovněž snaží neustále rozvíjet své podnikatelské aktivity.

Společnost SMO zaměstnává více než 150 lidí s ročním obratem přes 200 milionů Kč.

Více informací získáte na www.smo-orlova.cz

Společnost SMO, městská akciová společnost Orlová, dlouholetý zákazník naší společnosti, implementuje generačně novou verzi GIST Intelligence, čímž dojde k završení projektu změny základního informačního systému. Zvyšuje se tak množství uživatelů kombinace GIST Intelligence a Helios Orange.

Buďte v obraze
Chcete mít přehled o nových článcích, přednáškách, akcích a dalších novinkách? Svěřte nám svůj e-mail,
a vždy, když se bude dít něco zajímavého, dáme vám vědět.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o cookies OK