Úvod   Aktuality   PANAV - další uživatel systémů GIST Controlling a IFS

PANAV - další uživatel systémů GIST Controlling a IFS

8. 11. 2006

Jan Sladek
Jan Sladek Admin

Potvrzuje se tak úspěšná spolupráce se společností ALTEC při doplnění controllingové funkcionality k systému IFS. GIST Controlling je uživatelsky ověřené a vyzkoušené řešení, jehož základem je fungující know-how přinášející užitek více než 250 významným společnostem.

GIST Controlling dynamicky provazuje firemní plány v úzké vazbě mezi příčinou a důsledkem. Z uživatelů systému IFS se pro GIST Controlling rozhodla také společnost EGE České Budějovice.

Prioritními cíly řešení je zabezpečení zjišťování hodnot skutečných nákladů na finální výrobek v požadované struktuře kalkulace ve vazbě na nastavení systému IFS. S tím souvisejí rovněž náklady neadresně řízených položek, přičemž se předpokládá přechod na takto neadresně řízené položky v prvovýrobě. Systém IFS v současné době není schopen zajistit alespoň přibližně přesné údaje o vlastních nákladech finálních výrobků.

Tímto společným projektem získá management společnosti PANAV nástroj pro efektivní plánování, robustní signalizaci odchylek skutečnosti a plánu a automatizovaný reporting.

O společnosti PANAV

Výrobní program společnosti PANAV zahrnuje široké spektrum silničních přívěsů a návěsů o celkové hmotnosti nad 9 tun. Výrobky společnosti jsou homologovány dle legislativy Evropské Unie a nacházejí své zákazníky především ve střední Evropě.

Prodejní zastoupení existují na Slovensku, v Polsku, Itálii, Maďarsku, Bulharsku, Slovinsku a Německu.

V současné době má společnost celkem cca 350 zaměstnanců a spolupracovníků.

Více o společnosti PANAV získáte na www.panav.cz.

Akciová společnost PANAV Senice na Hané podepsala se společností GIST Hradec Králové smlouvu na implementaci systému GIST Controlling.
Buďte v obraze
Chcete mít přehled o nových článcích, přednáškách, akcích a dalších novinkách? Svěřte nám svůj e-mail,
a vždy, když se bude dít něco zajímavého, dáme vám vědět.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o cookies OK