Úvod   Aktuality   PLASTKOV MR – nový zákazník

PLASTKOV MR – nový zákazník

28. 3. 2006

Jan Sladek
Jan Sladek Admin

Přednastavené řešení ušetří společnosti PLASTKOV MR čas a peníze a umožní během krátké doby zpracování všech potřebných manažerských analýz.

Partnerem pro oblast implementace je společnost ASV Náchod.

O společnosti PLASTKOV MR

Firma Plastkov byla založena v roce 1990, kdy se začala zabývat vstřikováním termoplastických hmot do forem. V roce 1994 měla 45 spolupracovníků, obrat firmy byl 38 miliónů Kč. V tomto roce začali dodávky prvních komponentů pro okenní spouštěče a dveřní systémy firmě AZNP (dnešní Meritor). V roce 1996 byl založen nový výrobní závod v areálu české firmy ETA na výrobu domácích elektrospotřebičů a počet spolupracovníků vzrostl na 210 a roční obrat na 250 miliónů Kč.

V roce 2004 došlo k dostavbě areálu v Liberci a k fúzi výrobního závodu (PLASTKOV spol. s r.o.) se společností ETA a.s (k 15.6.2004). Podnik byl k 10.1.2005 transformován na akciovou společnost.

Více o společnosti PLASTKOV MR získáte na www.plastkov.cz.

Společnost PLASTKOV MR a.s. Liberec se rozhodla pro systém GIST Controlling přednastavený pro systém LCS Hélios.IQ. Hlavní očekáváním je mít jednotný a ucelený pohled na klíčové oblasti firmy s podporou plánovacích a modelovacích nástrojů.
Buďte v obraze
Chcete mít přehled o nových článcích, přednáškách, akcích a dalších novinkách? Svěřte nám svůj e-mail,
a vždy, když se bude dít něco zajímavého, dáme vám vědět.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o cookies OK