Úvod   Aktuality   PSP Engineering posiluje řízení

PSP Engineering posiluje řízení

28. 2. 2006

Jan Sladek
Jan Sladek Admin

Dojde tak k vytvoření jednotné manažerské platformy nad systémem MAX. Management tak získá pružný přístup k potřebným informacím s důrazem na rozhodovací úlohy typu:

O společnosti PSP Engineering

PSP Engineering je významným dodavatelem strojů a kompletních závodů pro průmysl výroby stavebních hmot. Déle než 50 let je PSP Engineering spojen s konstrukcí a technologií např. pro cementárny, vápenky, drtírny a třídírny lomového kamene, štěrku a písku, úpravny uhlí a rud.

PSP Engineering nabízí pokročilá řešení v oblastech pyroprocessingu (kalcinace, výpal, tepelná příprava), mletí, drcení a třídění, dopravy materiálu.

Vyspělé technologie jsou nabízeny pro kompletní nové systémy, modernizace a upgrading stávajících závodů, dodávky náhradních dílů pro zařízení PSP.

Více o společnosti PSP Engineering získáte na www.pspeng.cz.

Na základě poradenského projektu zaměřeného na metodický rozvoj controllingového systému řízení přistoupila společnost PSP Engineering a.s. Přerov k pokračování spolupráce se společností GIST při realizaci softwarového řešení GIST Controlling.
Buďte v obraze
Chcete mít přehled o nových článcích, přednáškách, akcích a dalších novinkách? Svěřte nám svůj e-mail,
a vždy, když se bude dít něco zajímavého, dáme vám vědět.
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů.
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací o cookies OK